6:36   29 07 2021, четвер

Фотогалерея

Впродовж усього навчального року учні нашї школи подорожують Україною.

Не бійтеся подорожвати нашою країною!

 

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!
Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.
По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Тиждень безпеки дорожнього руху.
З учнями школи протягом з 17.05 по 23.05. 2021р. були проведені бесіди, інструктажі з правил дорожнього руху, традиційні зустрічі зі шкільним офіцером поліції Оніщук Світланою Михайлівною, фестиваль малюнку, перегляд єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху в рамках національного проекту "Безпечна країна"

 

20 травня вчителі та учні школи 57 відзначили всесвітній День вишиванки : піднесений настрій , який панував серед шкільної спільноти, фотосесії, флеш-моб , різномаїття вишиванок зробили цей день особливим

Екопроект "Хай красивим буде світ".
Протягом квітня- травня місяців у школі тривав екопроект
1. "Провісники весни просять захисту", учні 4-А, 4-Б класів
2. "Майбутнє лісу у наших руках -
відремонтуй підручник , збережи природу"
Учні 6-7 класів
3.Вернісаж екоплакатів "Захисти ліс!", учні 6-х класів
4. " Зелене насадження - легені нашої планети"- вчитель географії Новік О. П. та учні 4-Б класу.