19:07   10 12 2019, вівторок

Фотогалерея

До Дня Гідності та Свободи 21 листопада у школі 57 відбувся урок на тему "Україна - це Європа" для учнів 6-7 класів.
Урок зі школярами провели віце-прем'єр - міністр європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та вчитель історії та права Горецький Володимир Анатолійович, а також учнями 11-А класу, Нікітюк Євгеніею та Головачовом Мироном, було проведено екскурсію музеєм школи для почесного гостя. 

До Дня української писемності та мови учні 9-11 класів, а також вчителі школи взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності.
Для учнів середніх та молодших класів були проведені тематичні уроки, присвячені Дню української писемності та мови.

До Дня визволення Києва від нацистських загарбників для учнів 9-10 класів вчитель історії Горецький В. А. організував перегляд та обговорення документального фільму "В. Астаф'єв. Жахлива правда про війну".
 

Життєві уроки з батьками для 2-х класів.
Головний хормейстер дитячого хору «Маленькі співаки Вірменії» Овсепян Ірина провела цікавий урок для 2-Б класу.Урок музики на тему: Як сопілка флейтою стала.

А для учнів 2-А класу батьки Трофімов Костянтин та Мак Гілтон Ольга провели цікавий урок на тему: Виникнення життя на Землі. Географічні відкриття.

 

23 та 25 жовтня 2019 року батьки учнів та класів відвідали уроки й побачили, як вже багато знають та вміють наші першачки.