12:25   25 01 2021, понеділок

Вітаємо вчителів нашої школи, яким довелося захищати Україну та юнаків, майбутніх захисників нашої країни, нащадків славного козацького роду зі святом! Бажаємо міцного здоров'я, бодьорості, мирного неба над нашими головами. Вітаємо всіх зі святом Захисника України, Днем козацтва та Покрови!

22.01.21

Шановні батьки та учні школи!
З 25 січня 2021 року у звичайному режимі поновлюється навчальний процес: діти повертаються за парти.
Розклад занять розміщено на сайті у розділі «Розклад уроків».
Нагадуємо вам про масковий режим. При найменшому нездужанні залишайте дітей удома.
Чекаємо на зустріч!

07.01.21

Шановні учні, батьки та вчителі!
Як вам відомо, із 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Києві, як і в усій країні, починає діяти низка додаткових заборон, введених урядом. У цей час забороняється відвідування закладів освіти, крім дитячих садочків.
Звертаємо вашу увагу на зміну режиму роботи школи на початку ІІ семестру - із 11 січня школа № 57 працюватиме у дистанційному режимі для всіх класів. Розклад та початок уроків розміщено на сайті та надіслано класним керівникам.

З повагою, адміністрація школи.

Всю інформацію ви знайдете у розділі «Дистанційне навчання» за посиланням http://www.school57.kiev.ua/page/distantsiine-navchannya

29.12.20

Шановні друзі, дорогі колеги, любі учні та батьки! Щиро вітаємо вас з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть спокій і злагоду, світлу радість та впевненість у майбутньому. Зичемо вам міцного здоров'я, успіхів у здійсненні задумів, родинного щастя, достатку й благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!
Нехай 2021 рік стане для нашої рідної України роком миру й процвітання!

30.12.20

На хвилі ECO. Ідеї цікавих, креативних, а головне, екологічних ялинок від учнів початковoi школи та вчителя праці Гаєнко О. Ю.

29.12.20

Щиро дякуємо учням та батькам молодших класів нашої школи за активну участь у благодійній акції "Від серця до серця" !
Напередодні новорічних свят нейбайдужими школярами зібране велике різноманіття книжок, іграшок, настільних ігор, канцтоварів і за допомогою патрульної поліції Києва було передано до Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-іінтернату , яка стала домівкою для дітей віком від 7 до 14 років .
Робити добро просто!

11.12.20

100 днів у школі! 9 грудня 2020 року учні 1-Б класу відсвяткували свої перші 100 днів у школі! Вітаємо першачків та бажаємо, щоб кожен день у школі приносив їм радість від здобутих знань! Успіхів у навчанні, любі першокласники!

Відео події