21:30   07 12 2019, субота

Екскурсія 10-Б класу. Класний керівник Савченко Олена Володимирівна.

05.12.19

Сьогодні наші юнаки та дівчата вибороли III місце у всеукраїнському екологічному форумі «GreenMindGeneration”!!! Ми мали чудову нагоду познайомитися з однодумцями, виголосити надихаючу промову до української молоді, взяти участь у панельній дискусії з фахівцями-екологами та неформальному нетворкінгу. Дякуємо організаторам, університету «Крок», за надану можливість презентувати нашу ініціативу та розповсюдити її серед однолітків!
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2338560696454240&id=20880304...

04.12.19

02 грудня 2019 року учні 9а та 9б класів брали участь у Другому чемпіонаті з англійської мови (інтерактивна гра "Lingva.Game") в рамках соціального проекту Департаменту освіти та науки КМДА "Освітній Хаб м.Києва: територія нових можливостей для кожного". Учні вийшли в півфінал (топ 9 команд серед учнів загальноосвітніх шкіл м.Києва).
Наші щирі вітання!!!

30.11.19

Гарна новина!
Наша команда «GREENERS» посіла друге місце у відбірковому етапі YouthEkoChallenge» I етап форуму «GreenMindGеneration».
Готуємось до фіналу в четвер 5 грудня!
Щиро дякуємо всім учасникам і куратору Манжос Олені Юріївні!

05.12.19

Учениця 7-Б класу, нашої школи, Покидайло Маргарита приймала участь у концерті до 50-річчя Дитячої Київської Філармонії!
Пишаймося!
https://youtu.be/lVuX5C2eYWs

02.12.19

26 листопада відбулась конференція для учнів 9-10 класів "Біль і крик душі під знаком Голодомор" під керівництвом вчителя історії та права Горецького Володимира Анатолійовичаю

 

20.11.19

До Дня визволення Києва від нацистських загарбників для учнів 9-10 класів вчитель історії Горецький Володимир  Анатолійович, організував перегляд та обговорення документального фільму "В. Астаф'єв. Жахлива правда про війну".
Учні Ради старшокласників підготували та провели тематичні уроки у підшефних класах до Дня визволення Києва від нацистських загарбників.
Дякуємо учням:
 6-А класу - Волковінській Наталії, Литвиненко Діані, Попович Анастасії.
7-А класу - Кононову Микиті, Хрусту Дмитру.
7-Б класу - Квачадзе Зурабу, Коваленко Максиму,
8-А класу -Остапченко Дар'ї , Смисловій Альбіні.
8-Б класу - Велян Мілені, Зів - Зайочик Софії.
9-А класу - Савенко Мішель.
9-Б класу - Щепаловій Анастасії.
10-А класу - Лєсовій Стефанії, Земськовій Серафімі.
11-А класу - Головачову Мирону.
11-Б класу - Боровському Артему, Парчевській Анастасії.