18:46   19 07 2018, четвер

31.05.18

Наприкінці травня в школі відбувся фінальний тур 2-го сезону гри « Що? Де? Коли?». Переможцями  цього року стала команда 10-А класу. Вітаємо! Започаткував проведення гри в нашій  школі учень 9-А класу Головачов Мирон,який підготував біля 360 цікавих питань. Гра захопила учнів 6-10 класів і стала справжнім інтелектуальним святом! До фотогалереї.

31.05.18

29 травня пролунав Останній Дзвоник для учнів 11-А та 11-Б класів. Свято розпочалося неперевершеним танцювальним виступом випускників в атрумі школи. Продовженням свята став концерт в актовій залі школи. Гумор, яскраві емоціі, талановиті виступи, незабутні враження! Переглянути у фотогалереї.

29.05.18

Підсумковий урок з географії для учнів 7-их класів по темі  "Материкі світу" вчитель Пасєчна Є. А. провела у форматі КВК.Також у якості ведучих приймали участь школярі 10-их класів . Учні 7-А класу презентували Північну Америку, 7_Б класу - Австралію. Команди порадували глядачів знаннями з географії та яскравою  грою, у змаганні перемогла дружба! До фотогалереї.

20.05.18

Курос Гаффарі, американський дипломат, представник Посольства США, провів зустріч із учнями 10х класів 18 травня 2018 и. Під час зустрічі він розповів про систему освіти США та можливості для навчання та стажування іноземних студентів. Досить жваве спілкування торкалрся різноманітних тем, починаючи із вибору фахової спеціальності і до сприйняття України іноземцями, у тому числі, спираючись на власний досвід Куиоса Гаффарі.

20.05.18

17 травня відбувся День вишиванки, який став вже традиційним для вчителів та учнів нашої школи . Вся школа замайорила різнобарвними візерунками української вишиванки, пройшли різноманітні святкові заходи. Рада старшокласників підготувала флешмоб для учнів молодшої школи. Переглянути у фотогалереї.

14.05.18

Екскурсія на бананову ферму.
Вчитель початкової школи Сушко Т.В. провела нестандартний урок природознавства з учнями 2-В класу  на Банановiй фермi в с.Рожни. Дiти побачили як ростуть мандарини, лимони, апельсини, ананаси, iнжир, лайм та, звичайно, банани.
Це була цікава та незабутня подорож! Переглянути у фотогалереї.

14.05.18

8 травня. "Київський вальс". 8 травня в нашій школі пройшов відбірковий районний тур міського конкурсу "Київський вальс". Ведучими свята були учні Черненко Олександра (9-А) та Роман Іван (10-А), а Прохоренко Єва (6-В) і Мураховський Дмитро (6-В) всіх зачарували  своїм вальсом.
Учасники конкурсу подарували глядачам святкову весняну атмосферу, наповнену чарівністю та красою.

Перегляд у фотогалереї.