6:55   18 01 2021, понеділок

07.01.21

Шановні учні, батьки та вчителі!
Як вам відомо, із 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Києві, як і в усій країні, починає діяти низка додаткових заборон, введених урядом. У цей час забороняється відвідування закладів освіти, крім дитячих садочків.
Звертаємо вашу увагу на зміну режиму роботи школи на початку ІІ семестру - із 11 січня школа № 57 працюватиме у дистанційному режимі для всіх класів. Розклад та початок уроків розміщено на сайті та надіслано класним керівникам.

З повагою, адміністрація школи.

Всю інформацію ви знайдете у розділі «Дистанційне навчання» за посиланням http://www.school57.kiev.ua/page/distantsiine-navchannya

30.12.20

На хвилі ECO. Ідеї цікавих, креативних, а головне, екологічних ялинок від учнів початковoi школи та вчителя праці Гаєнко О. Ю.

29.12.20

Щиро дякуємо учням та батькам молодших класів нашої школи за активну участь у благодійній акції "Від серця до серця" !
Напередодні новорічних свят нейбайдужими школярами зібране велике різноманіття книжок, іграшок, настільних ігор, канцтоварів і за допомогою патрульної поліції Києва було передано до Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-іінтернату , яка стала домівкою для дітей віком від 7 до 14 років .
Робити добро просто!

29.12.20

Шановні друзі, дорогі колеги, любі учні та батьки! Щиро вітаємо вас з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть спокій і злагоду, світлу радість та впевненість у майбутньому. Зичемо вам міцного здоров'я, успіхів у здійсненні задумів, родинного щастя, достатку й благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!
Нехай 2021 рік стане для нашої рідної України роком миру й процвітання!

11.12.20
До міжнародної акції "16 днів проти насильства" у 57 школі було проведено:
- тематичні виставки у бібліотеці та у вестибюлі школи ;
- тренінг-урок "Ми проти насильства";
- перегляд відеороликів з прав дитини;
11.12.20

100 днів у школі! 9 грудня 2020 року учні 1-Б класу відсвяткували свої перші 100 днів у школі! Вітаємо першачків та бажаємо, щоб кожен день у школі приносив їм радість від здобутих знань! Успіхів у навчанні, любі першокласники!

Відео події

09.12.20
Останні декілька тижнів для учнів нашої школи видалися дуже насиченими. За підтримки нашої президентки та ради старшокласників було проведено акцію «Дні добрих справ»!
       Отже, учні та учениці 6-Б  зайнялись джерелом наших знань – книгами.  У бібліотеці школярики надали їм нового життя. Бо на ці книжки вже очікують наступні покоління. А ще учениці та учні 2-Б класу подбали про пташок та долучилися до виготовлення годівниць - попереду зима.
07.12.20

Щорічно, 1 грудня, в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу у школі 57 було проведено лекції для учнів "СНІД - небезпечна хвороба XXI  ст."

Рада старшокласників організувала флешмоб "Зупинимо СНІД".
03.12.20

Уроки за темою  "Голодомор в Україні 1932 - 1933 роках" було проведено вчителем історії Поздняковою М. В.

02.12.20
28 листопада, в останню суботу місяця, в Україні вшановують День пам'яті жертв Голодомору.
У цей день, о 16.00 годині,  після хвилини мовчання, відбудеться акція "Запали свічку пам' яті". Щоб долучитися, достатньо запалити свічку та поставити на підвіконня.
Збережи пам'ять.
Збережи правду.