14:59   13 11 2019, середа

11.11.19

До Дня української писемності та мови учні 9-11 класів, а також вчителі школи взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності.
Для учнів середніх та молодших класів були проведені тематичні уроки, присвячені Дню української писемності та мови.

07.11.19

4 листопада 2019 наші STEM дівчата Ємець Надія й Білай Арина та куратор STEM проекту Манжос Олена Юріївна відвідали фінальний захід до Міжнародного Дня Дівчат. Вони завітали до UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення та Верховної Ради. Взяли участь в освітньому уроці, де проектували власний закон та зустрілися з надихаючою та цілеспрямованою депутаткою Мариною Бардіною.
Колись давним-давно оголосили в Україні конкурс серед STEM-дівчат: мовляли, хто напише 20 найкращих відгуків на події минулі, тим подаруємо подорож до Верховної Ради в стольному Київ-граді...
Так, добре, закінчуємо із казками і повертаємося до реальності. STEM-дівчата у Верховній Раді - і це надзвичайно цікаво, незвично і ду-у-уже захоплююче!

29.10.19

Щороку в школі проходить чарівне свято - осінній Пушкінський бал.
Цього року, 18 жовтня, вперше відбувся Шекспірівський бал . Цей захід, вже п'ятий рік поспіль, підготувала вчитель Новак Ганна Анатоліївна, танцювальний майстер - клас провела хореограф Трішина Катерина. Учні 8 - В класу у костюмах середньовіччя декламували вічні поезії Шекспіра, чудовий танець виконали Мураховський Дмитро та Прохоренко Єва.
Потім до балу приєдналися учні 9-11 класів: дівчата у надзвичайно вишуканому вбранні , елегантні юнаки під керівництвом хореографа виконували танці минулих епох.
Учнів своїм танцювальними виступом у костюмованих нарядах підтримали вчителі Кривошеєв Олександр  Володимирович та Кривошеєва Аліна Сергіївна
Глядачами цього яскравого свята були вчителі та батьки школи!

09.10.19

У рамках шкільного еко проекту розміщено фотогалерею "Ми у відповіді за тих, кого приручили".

Всі учні школи приносили свої фотографіїї разом з тваринами і теперь наші стіни біля головних сходинок прикрашені прекрасними фотокартинами!

Дякуюємо всім за участь!

08.10.19

Депутат ВР, юрист, мама нашої учениці, Плачкова Тетяна, 07 жовтня 2019 року провела для учнів 2-б класу урок на тему: " Права та обов'язки дитини"!. Діти із задоволенням сприймали інформацію та приймали активну участь!

09.10.19

До Дня вчителя, 3 жовтня відбулась традиційна зустріч вчительського коллективу з музикантами Національної філармонії України.

Квартет саксафоністів створив святковий та піднесенний настрій напередодні свята.

А 4 жовтня Рада старшокласників весело та креативно привітала вчителів з професійним святом!
Святкова ранкова зустріч у вестибюлі, привітання протягом дня, веселі перерви.

Вся школа за два дні поринула у святкову атмосферу!

Вітаємо всіх вителів з їх професійним святом!

Фотогалерея події

09.10.19

У рамках еко проекту школи відбувся фестиваль творчості 1-9 класів "Якби тварини вміли говорити".

Різномаіття поробок з різного матеріалу (аплікації, поробки з природного матеріалу, з тканини, аплікації, витинанки, в'язані іграшки) , малюнки, чудові картини зуміли передати любов дітей до тварин.

.

09.10.19

У рамках міського проекту "Безпечна школа" до Дня вчителя було проведено акцію "Дерева замість квітів". Учні 6-А та 7 - Б класу провели посадку рослин та дерев на пришкільній ділянці.

09.10.19

01 жовтня 2019 відбулась зустріч учнів 10-11 класів з Миколою Карпюком. Ця подія має свою історію : Мирон Головачов, учень 11-А класу, протягом року підтримував своїми листами політв'язнів "бранців Кремля".
Після звільнення та повернення в Україну, Микола Карпюк зателенофував директорові  нашої школи Денисенку Віктору Юрієвичу. та щиро подякував за увагу учня школи.

Домовились про зустріч зі школярами, яка пройшла цікаво та у теплій атмосфері!
Пишіть листи, підтримуйте один одного!