22:38   05 06 2020, п'ятниця

Коронавірус

26.05.20

На виконання наказів Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) від 27.05.2020 № 86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», від  25.05.2020  № 83 «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму робот після зняття карантинних обмежень» та з метою організованого прийому дітей до перших класів школа № 57 Шевченківського району м. Києва з 01 червня 2020 року розпочинає прийом заяв до 1-х класів.

07.05.20

Учні нашої школи готувалися та створювали прекрасні поробки та малюнки «Маки добра»!

Все буде добре!

26.04.20

Чорнобильська катастрофа – екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.

Учені 8 - В класу разом із викладачем географії Пасечною Євгенією Анатоліївною підготували відео про цю страшну трагедію.

Пам‘ятаємо!

12.03.20

Шановні батьки та учні школи №57!

06.03.20

УВАГА

Здоров’я та безпека дітей передусім!

Шановні батьки, з 10 березня 2020 року у зв’язку з впровадженням посиленого протиепідемічного режиму у школі №57 м.Києва щодо запобігання поширенню ГРВІ, спричиненої корона вірусом Covid-19, доступ в школу всім особам, які не приймають участь у навчально-виховному процесі, в тому числі батькам, тимчасово обмежується.
Просимо Вас чекати дітей на шкільному подвір’ї. Дякуємо за розуміння.
В школі №57 з 10 березня будуть запроваджені наступні заходи щодо профілактики захворюваності на ГРВІ:
- Вимірювання температури учням школи кожного ранку
- Проведення п’ятихвилинок здоров’я
- Вологе прибирання приміщень загального користування та класів миючими засобами та постійне провітрювання
10.03.20

Літературно-музичний вечір "І знову Шекспір", який підготували Новак Ганна Анатоліївна та Манжос Олена Юріївна з учнями 8-Б та 8-В класів став справжнім привітанням з початком весни!

Вічна поезія В. Шекспіра, чудові костюми, яскраві танці, запальний спів, талановита гра акторів створили неперевершену святкову атмосферу.
Дякуємо вчителям та учням за творчість!

Фотогалерея вечора

03.03.20

Вітаємо ученицю 7-Б класу Покидайло Маргариту з успіхом на престижному музичному конкурсі!

Подальших творчих успіхів!

02.03.20

28 лютого 2020 року відбулося урочисте закриття декади іноземних мов постановкою "Прогулка Нью-Йорком". Підготували та провели святковий вечір-концерт учні 10-11 класів під керівництвом учителя англійської мови Армашули Тетяни Тимофіївни.

Приємні сюрпризи та веселі музичні інсценіровки очікували на учнів,
вчителів та гостей, які були запрошені на свято. Учні вразили майстерною
грою акторів, вільним володінням англійською мовою та своїм бажанням
створювати нові проекти. Музичні постанови викликали неабиякий інтерес
як учнів старшої школи, так і батьків та випускників, які були присутні на
святі.

Фотогалерея події

01.03.20

Батьки та учні нашої школи долучилися до благодійної акції : допомога багатодітній родині, яка проживає у Шевченківському районі та перебуває у скрутному стані. Батьки алкоголем не вживають, але мають проблеми зі здоров'ям.
Велика і щира подяка всім, хто долучився до благодійної акції