16:11   21 05 2022, субота

17.04.22

99 років-теж ювілей!Тільки погляньте на ці кругленькі.гарні пузатенькі дві дев'яточки!А дві не одна!А ще це останній двоцифровий день народження.Наступні дев'ятсот років наша школа буде відзначати вже трицифрові ювілеї та дні народження.Тож з ювілеєм вас,мої любі вчителі! З ювілеєм вас,дорогі учні! З ювілеєм вас,шановні батьки учнів нашої школи!

Бажаю всім нам міцного здоров'я,терпіння та мирного неба,щоб поскоріше ми могли зустрітися в рідній школі.

З днем народження!

З повагою та любов'ю,Віктор Денисенко.

P.S.57-ма всередині!

Відеопривітання від президента школи Асі Карпач, вчителя хімії Олени Юріївни Манжос та Ради старшокласників "57-ма всередині": https://youtu.be/oQobCj0zQhI

17.04.22

Вітаємо нашу рідну школу із 99-м Днем народження!

Щира подяка нашим вчителям за те, що допомогаєте дітям пізнавати світ і даєте дорогу у доросле життя! Бажаємо тримати високу планку за будь-яких обставин і щоб наша школа завжди мала міцний фундамент знань і гарні традиції!

Міцного здоров‘я викладацькому колективу і мирного неба!

Батьки та учні 6-В класу.

17.03.22

У мене є мрія єдина

Край рідний без ворогів

Радітиму кожної днини

А разом зі мною весь світ

Її не дамо ми нікому

Ніколи не зрадимо їй

А разом збудуємо знову і щастя здобудемо їй.

(Анастасія Возняк 3-Б)

У неї раніше було все чудово:

Красиві дівчата і поле, і гори.

Росли її діти із мамою й татом

Аж поки росія не вторглась до хати.

Її безневинну вже палять вогнем...

Ні, геть свої лапи!!!

А йди за кораблем!!!

(Влада Єзерова 3-Б)

20.02.22

У неділю, 20 лютого, в Україні вже увосьме відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!
Пам’ятаємо заради миру, міцної й квітучої держави та чистого неба над головою!
До Дня пам’яті Героєв Небесної сотні у школі проведені тематичні уроки вчителем історії Горецьким В. А., учні молодших класів виготовили символічних янголів для вшанування пам‘яті героїв.

18.02.22

Сьогодні відбувся урок з медіаграмотності! :) Під час уроку учні дізналися, що таке пропаганда, познайомилися із п'ятьма техніками, які часто використовують у пропаганді, навчилися критично ставитися до Інтернет-контенту та відрізняти факти від фейків.

Під час уроку з медіаграмотності учні 9А класу розібрали 5 основних способів визначення справжності новин та застосували знання, отримані під час уроку, за допомогою онлайн-тесту. #ВсеукраїнськийУрокзМедіаграмотності #Фільтр #ФейкНеФакт

17.02.22

Відповідно до пункту 3.1. розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.01.2022 № 122 «Про деякі організаційні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину у 2022 році» адміністрацією школи № 57

тимчасово, на період дії карантину до 31 березня 2022 року,

призупинено проведення особистого прийому громадян.

Документ: 122.pdf

16.02.22

Стогодні, 16 лютого, за указом Президента України оголошено Днем єднання. У цей день вся Україна консолідується, щоб стати сильною , єдиною, вільною! Цього дня в школі було проведено інформаційно- тематичну радіолінійку для учнів 1-11 класів. Урочисте виконання Гімну України емоційно об’єднало всю шкільну спільноту! Учні 5-6 класів долучилися до створення стенду «Україна єдина!», Учні молодших класів переглянули відеоролик «Моя вільна держава», відбулися тематичні години спілкування для учнів 7-11 класів. Єднаймося, бо ми того варті!

16.02.22

Учень 6-в класу, кандидат в майстри спорту Теймур Токтомушев став бронзовим призером чемпіонату Києва-2022 з шахів серед юніорів до16,18 та 20 років. Вітаємо!

21.01.22

Шановні батьки,вчителі та учні нашої школи!
22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її!
Дякуємо всім,хто долучився!!

10.01.22

До уваги учнів та батьків! На другий семестр відбулися зміни у розкладі уроків