7:03   20 01 2018, субота

13.01.18

1 грудня. Танцювальний марафон.

Учні нашої школи енергійні, талановиті та дуже подобається їм… ТАНЦЮВАТИ! Для учнів 5-11 класів було проведено танцювальний марафон, у якому вони продемонстрували свою танцювальну майстерність, почуття колективізму і фантазію, а судді змогли оцінити їх здібності та визначити переможців у різних номінаціях.​  До фотогалереї.

13.01.18

1 грудня. Танцювальний марафон.

15 грудня.

Відбувся черговий благодійний ярмарок, коштами від якого була надана адресна підтримка хворим дітям «Таблетка»,  «ОХМАТДИТ» та постраждалим в зоні АТО.    Дякуємо всіх за участь у акції!​    До фотогалереї.

13.01.18

17  листопада. Презентація 5-х класів. Яскраво, творчо і дружньо  представили себе школі учні 5-х класів разом зі своїми класними керівниками Усенко Т.С. (5-А) та Семко О.В.(5-Б). Подорож фантастичними планетами дала можливість познайомитись з кожною дитиною.

Щасливого польоту, п’яті класи!​ До фотогалереї.

13.01.18

12 грудня. Благодійні акції.  Рада старшокласників вкотре приймає участь у благодійних акціях. Так, разом зі службовцями Міністерства юстиції України привітали хворих дітей В ОХМАТДИТІ.       Також наші учні привітали зі святами дітей, які находяться на окупованій території. Подяка вчителям, батькам та учням за небайдужість! Переглянути у фотогалереї.

11.01.18

22 грудня.  Учні 9-11 класів з особливим бажанням чекали на це свято. Вони ретельно готувалися до нього, кожен виступ був неповторним і особливим. Глядачі були здивовані мистецькими здібностями та отримали естетичне задоволення від заходу.  Але, як і завжди, родзинкою свята було нагородження кращих учнів нашої школи. Переможцями у рейтингу серед учнів старшої школи   з отриманням звання «КРАЩИЙ УЧЕНЬ – 2017» стали:

11.01.18

В очікуванні новорічних свят!

Гарною традицією стала підготовка до зимових свят. Учні кожного класу разом з вчителями і батьками готують карнавали, казкові вистави, карнавали, родинні свята, флешмоби, на яких з великою радістю демонструють свої таланти і здобутки. До фотогалереї.

11.01.18

20 грудня. «Веселі старти» у других класах.

Напередодні новорічних свят відбулися "Веселі старти" між учнями других класів! У яскравій запеклій боротьбі перемогу отримали учні 2-Б та 2-В класів!

Вітаємо переможців! До фотогалереї.

11.01.18

21 грудня. Шаховий турнір «Кришталева тура».