19:14   18 10 2019, п'ятниця

09.10.19

До Дня вчителя, 3 жовтня відбулась традиційна зустріч вчительського коллективу з музикантами Національної філармонії України.

Квартет саксафоністів створив святковий та піднесенний настрій напередодні свята.

А 4 жовтня Рада старшокласників весело та креативно привітала вчителів з професійним святом!
Святкова ранкова зустріч у вестибюлі, привітання протягом дня, веселі перерви.

Вся школа за два дні поринула у святкову атмосферу!

Вітаємо всіх вителів з їх професійним святом!

09.10.19

У рамках міського проекту "Безпечна школа" до Дня вчителя було проведено акцію "Дерева замість квітів". Учні 6-А та 7 - Б класу провели посадку рослин та дерев на пришкільній ділянці.

01.10.19

Шкільне цькування або шкільний булінг (англ. school bullying campaign) — загальний термін, яким означають систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення у навчальному закладі. Зазвичай, термін означає переслідування серед учнів, рідше зустрічається цькування учнів вчителями, ще рідше — цькування вчителя учнями.

Наша школа проводить багато заходів з протидії булінгу.

25.09.19

21 вересня, за доброю традицією нашої школи, на Трухановім острові відбувся туристичний зліт "Осіння стежка" для учнів 9-11 класів.
Різномаіття естафет та конкурсів для школярів, змагання для батьків, дружня атмосфера серед учасників змагань, підтримка вболівальників, позитивний настрій журі та чудова вереснева погода зробили туристичний зліт справжнім святом!
Вітаємо переможців:
1-ше місце - 11 - Б клас!
2-ге місце - 10 - А клас!
3-тє місце - 11-А клас!

03.09.19

1-го Вересня наша школа гостинно зустріла першачків!
У світи Першого Дзвоника брали участь учні перших та одинадцятих класів, були присутні вчителі,батьки, гості.Учнів привітав директор школи Денисенко В. Ю. та завуч Мащук М. В. Хвилючим та зворушливим був прем'єрний виступ першачків. Майбутні випускники привітали наймолодшим учнів яскравим виступом:лунали вірші, пісні, на першачків чекала зустріч з казковими героями.
1-ше Вересня пройшло у теплому, святковому настрої!
Бажаємо всім успіхів у новому навчальному році!

28.08.19

22-23 серпня до Дня Прапору та Дня Незалежності України для вчителів спеціалізованої школи 57 був проведений виїзний семінар «Україна-наша країна».
Всі учасники семінару познайомились з новими барвистими місцями нашої безмежної країни,а також сплавилися по мальовничій річці Південний Буг.

02.08.19
Вітаємо медалістів міжнародного турніру "Всесвітній кубок вчених"!
10.06.19

31 травня 2019 року в школі відбулося свято Останнього дзвоника-2019.
За традицією, свято розпочалося танцювальними номерами в артрумі школи. Подалі свято тривало в актовій залі.
Одинадцятикласників привітав директор школи Денисенко В. Ю., вчителі, учні перших класів, батьки.
Виступ майбутніх випускників був яскравим, з дотепним гумором та водночас зворушливим!
Ще один випуск випустила наша школа!Скільки талановитих,жвавих, добрих, розумних дічат і юнаків побачить світ!

Щиро вітаємо наших випускників, їх батьків та вчителів!

05.06.19

28 -29 травня тривала акція по збору макулатури "Збери макулатуру - збережи природу".
Дякуємо всім учасникам акції!
Переможці:
1 місце - 5 Б кл
2 місце - 7 В кл
3 місце - 8 Б кл

Вітаємо!

20.05.19
22 травня наша школа гостинно відчинила двері майбутнім першокласникам.
Діти побачили яскравий, динамічний виступ учнів 3-А класу, виступ лялькового театру англійською мовою. Майбутні першокласники відвідали гуртки ЛЕГО, Спорт, В світі цікавого, Дизайн.
Наша зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері дружби й взаєморозуміння.