18:08   15 12 2018, субота

11.12.18
Вітаємо з перемогою Манжос Олену Юріївну, вчителя біології та хімії школи № 57 м. Києва!
В Україні був проведений Всеукраїнський конкурс «Кращі STEM-уроки: як викладати». Організатори - Центр «Розвиток Корпоративної  Соціальної  Відповідальності», “Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFA Ukraine”, Міністерство освіти і науки України. Партнери- Інститут модернізації змісту освіти МОН, STEM Coalition Ukraine, компанія ИТ-Интегратор.
03.12.18

В рамках святкування Дня української писемності та мови в школі відбулися різноманітні заходи :учні 10 кл. писали Всеукраїнський диктант,готували проекти "Бережіть українське слово", проведено святковий флешмоб "Краса візерунка в пісні та слові",  творчі експедиції "Традиції мого народу" : майстер-клас  (саморобки)  "Чому українці шанують калину?", "Український віночок". До фотогалереї.

05.11.18
Яскраво та різноманітно привітали вчителів учні  нашої школи напередодні Дня вчителя:ранкове привітання у стилі Сорочинського ярмарку, святкові перерви прикрасили талановиті виступи юних співаків, танцюристів, гімнастів.
Свято для вчителів продовжили артисти філармоніі - квартет саксофоністів, які подарували чудовий концерт.
24.10.18
24 жовтня до наших першачків завітали батьки. Наші гості подивилися, як подорослішали  діти, чого навчилися за цей невеликий проміжок часу.
Учні показали батькам, як  під час ранкової зустрічі вчаться слухати та поважати один одного, як вже вміють організовано працювати  в групах,  в парах,  а також самостійно творчо працювати. Цікавинкою була робота з цеглинками ЛЕГО.
Ділимося позитивом у світлинах. Переглянути у фотогалереї.
16.10.18
Педагогічний колектив нашої школи відсвяткував День козацтва пізнавальною та яскравою подорожжю до Львова та переглядом пам'яток мальовничого Гуцульського краю: м.Стрий, урочище Шепільське, Тустань.
Тепла та сонячна погода, неповторні барви осіннього лісу, краса гірських річок, дружній та веселий  настрій  зробили подорож незабутньою.
Переглянути в фотогалереї.
13.09.18

В школі розпочато проект ,,Здорова нація - майбутнє України". Учні 2-4 класів під керівництвом Ради старшокласників працювали над малюнком на асфальті за темами:,, Рідна школа",  "Увага, на дорозі діти", "Україна - наш край"

До фотогалереї.

13.09.18
З нагоди Дня програміста для випускних класів розпочалася реалізація профорієнтаційних проектів з провідними компаніями та вузами країни.
Старт проекту Join It зустріч - презентація координатора освітнього проекту Асоціації ,, ІТ України  Юневич Олени про  актуальні спеціальності та ІТ індустрію. До фотогалереї.