10:46   26 01 2020, неділя

24.01.20

Захід "Пригоди у новорічну ніч" для учнів 9-11 класів став останнім аккордом на завершення новорічних свят.

Директор школи Денисенко Віктор Юрійович привітав учнів 10 -х та 11-х класів, які брали участь у номінації "Учень року".
Переможницею у номінації серед учнів 10-х класів стала Бугрій Дар'я, учениця 10-А класу.
Серед учнів 11-х класів переможницями стали Вареник Дарина, учениця 11-А класу та Ємець Надія, учениця 11-Б класу1, які набрали однакову кількість балів. Вітаємо дівчат!

22.01.20

Щиро вітаємо вас із Днем Соборності та Свободи України.

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято.

Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.

До Дня соборності України в школі було проведено:
1)Танцювальний флешмоб "Україна єдина "для учнів 1-4 класів під керівництвом вчителя фізкультури
Шикіної Ю. В.
2) Флешмоб "Заплетаємо Україну"
3) Вернісаж "Українська вишиванка"

Фотогалерея дня

19.12.19

Тук-тук-тук! Я Миколай! Привітаннячко тримай:

Ти побільше посміхайся і шалено закохайся!

Нехай поруч будуть друзі і побільше їжі в пузі)

Хай перетворить добрий гном твiй холодильник в гастроном!))

А ще посмішки повсюди, де заглянеш там і буде,

Щастя також там знайдеш, знай що ти не пропадеш!

Веселись, гуляй, радій, стань же ближчим до всіх мрій.

З гальм зніми своє буття і відчуй весь смак життя!

Наша школа щиро всіх вітає з цим святом!

Фотогалерея дня

17.12.19

11 грудня батьки та учні школи провели традиційний ярмарок до Дня Святого Миколая. Як завжди, мета цього заходу - благодійність. Цього разу збирали кошти на потрібні препарати для онкохворих діток. Але це ще не все: також іде збір творчих наборів, які допоможуть діткам відволіктися та провести цікаво час. Іде збір іграшок, книжок, подарунків для дитячого будинку, подарунків до Дня св.Миколая для діток, що мають певний статус та знаходяться на лікуванні у лікарні Охматдит. Також не забули про притулок для тварин, які теж чекають на допомогу. Дякуємо чудовим нашим учням та їх батькам за чуйність та небайдужість. Працівники ювенальної превенції також долучилися до нашої події та зробили свій внесок. Дякуємо всім!

Фотогалерея події

05.12.19

Сьогодні наші юнаки та дівчата вибороли III місце у всеукраїнському екологічному форумі «GreenMindGeneration”!!! Ми мали чудову нагоду познайомитися з однодумцями, виголосити надихаючу промову до української молоді, взяти участь у панельній дискусії з фахівцями-екологами та неформальному нетворкінгу. Дякуємо організаторам, університету «Крок», за надану можливість презентувати нашу ініціативу та розповсюдити її серед однолітків!

04.12.19

02 грудня 2019 року учні 9а та 9б класів брали участь у Другому чемпіонаті з англійської мови (інтерактивна гра "Lingva.Game") в рамках соціального проекту Департаменту освіти та науки КМДА "Освітній Хаб м.Києва: територія нових можливостей для кожного". Учні вийшли в півфінал (топ 9 команд серед учнів загальноосвітніх шкіл м.Києва).
Наші щирі вітання!!!

30.11.19

Гарна новина!
Наша команда «GREENERS» посіла друге місце у відбірковому етапі YouthEkoChallenge» I етап форуму «GreenMindGеneration».
Готуємось до фіналу в четвер 5 грудня!
Щиро дякуємо всім учасникам і куратору Манжос Олені Юріївні!

22.11.19

До Дня Гідності та Свободи 21 листопада у школі 57 відбувся урок на тему "Україна - це Європа" для учнів 6-7 класів.
Урок зі школярами провели віце-прем'єр - міністр європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та вчитель історії та права Горецький Володимир Анатолійович, а також учнями 11-А класу, Нікітюк Євгеніею та Головачовом Мироном, було проведено екскурсію музеєм школи для почесного гостя.

Посилання події  Посилання Фотогалерея

11.11.19

До Дня української писемності та мови учні 9-11 класів, а також вчителі школи взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності.
Для учнів середніх та молодших класів були проведені тематичні уроки, присвячені Дню української писемності та мови.

29.10.19

Щороку в школі проходить чарівне свято - осінній Пушкінський бал.
Цього року, 18 жовтня, вперше відбувся Шекспірівський бал . Цей захід, вже п'ятий рік поспіль, підготувала вчитель Новак Ганна Анатоліївна, танцювальний майстер - клас провела хореограф Трішина Катерина. Учні 8 - В класу у костюмах середньовіччя декламували вічні поезії Шекспіра, чудовий танець виконали Мураховський Дмитро та Прохоренко Єва.
Потім до балу приєдналися учні 9-11 класів: дівчата у надзвичайно вишуканому вбранні , елегантні юнаки під керівництвом хореографа виконували танці минулих епох.
Учнів своїм танцювальними виступом у костюмованих нарядах підтримали вчителі Кривошеєв Олександр  Володимирович та Кривошеєва Аліна Сергіївна
Глядачами цього яскравого свята були вчителі та батьки школи!