18:16   10 12 2019, вівторок

05.12.19

Сьогодні наші юнаки та дівчата вибороли III місце у всеукраїнському екологічному форумі «GreenMindGeneration”!!! Ми мали чудову нагоду познайомитися з однодумцями, виголосити надихаючу промову до української молоді, взяти участь у панельній дискусії з фахівцями-екологами та неформальному нетворкінгу. Дякуємо організаторам, університету «Крок», за надану можливість презентувати нашу ініціативу та розповсюдити її серед однолітків!

04.12.19

02 грудня 2019 року учні 9а та 9б класів брали участь у Другому чемпіонаті з англійської мови (інтерактивна гра "Lingva.Game") в рамках соціального проекту Департаменту освіти та науки КМДА "Освітній Хаб м.Києва: територія нових можливостей для кожного". Учні вийшли в півфінал (топ 9 команд серед учнів загальноосвітніх шкіл м.Києва).
Наші щирі вітання!!!

30.11.19

Гарна новина!
Наша команда «GREENERS» посіла друге місце у відбірковому етапі YouthEkoChallenge» I етап форуму «GreenMindGеneration».
Готуємось до фіналу в четвер 5 грудня!
Щиро дякуємо всім учасникам і куратору Манжос Олені Юріївні!

22.11.19

До Дня Гідності та Свободи 21 листопада у школі 57 відбувся урок на тему "Україна - це Європа" для учнів 6-7 класів.
Урок зі школярами провели віце-прем'єр - міністр європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та вчитель історії та права Горецький Володимир Анатолійович, а також учнями 11-А класу, Нікітюк Євгеніею та Головачовом Мироном, було проведено екскурсію музеєм школи для почесного гостя.

Посилання події  Посилання Фотогалерея

11.11.19

До Дня української писемності та мови учні 9-11 класів, а також вчителі школи взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності.
Для учнів середніх та молодших класів були проведені тематичні уроки, присвячені Дню української писемності та мови.

29.10.19

Щороку в школі проходить чарівне свято - осінній Пушкінський бал.
Цього року, 18 жовтня, вперше відбувся Шекспірівський бал . Цей захід, вже п'ятий рік поспіль, підготувала вчитель Новак Ганна Анатоліївна, танцювальний майстер - клас провела хореограф Трішина Катерина. Учні 8 - В класу у костюмах середньовіччя декламували вічні поезії Шекспіра, чудовий танець виконали Мураховський Дмитро та Прохоренко Єва.
Потім до балу приєдналися учні 9-11 класів: дівчата у надзвичайно вишуканому вбранні , елегантні юнаки під керівництвом хореографа виконували танці минулих епох.
Учнів своїм танцювальними виступом у костюмованих нарядах підтримали вчителі Кривошеєв Олександр  Володимирович та Кривошеєва Аліна Сергіївна
Глядачами цього яскравого свята були вчителі та батьки школи!

09.10.19

До Дня вчителя, 3 жовтня відбулась традиційна зустріч вчительського коллективу з музикантами Національної філармонії України.

Квартет саксафоністів створив святковий та піднесенний настрій напередодні свята.

А 4 жовтня Рада старшокласників весело та креативно привітала вчителів з професійним святом!
Святкова ранкова зустріч у вестибюлі, привітання протягом дня, веселі перерви.

Вся школа за два дні поринула у святкову атмосферу!

Вітаємо всіх вителів з їх професійним святом!

Фотогалерея події

09.10.19

У рамках міського проекту "Безпечна школа" до Дня вчителя було проведено акцію "Дерева замість квітів". Учні 6-А та 7 - Б класу провели посадку рослин та дерев на пришкільній ділянці.

01.10.19

Шкільне цькування або шкільний булінг (англ. school bullying campaign) — загальний термін, яким означають систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення у навчальному закладі. Зазвичай, термін означає переслідування серед учнів, рідше зустрічається цькування учнів вчителями, ще рідше — цькування вчителя учнями.

Наша школа проводить багато заходів з протидії булінгу.

25.09.19

21 вересня, за доброю традицією нашої школи, на Трухановім острові відбувся туристичний зліт "Осіння стежка" для учнів 9-11 класів.
Різномаіття естафет та конкурсів для школярів, змагання для батьків, дружня атмосфера серед учасників змагань, підтримка вболівальників, позитивний настрій журі та чудова вереснева погода зробили туристичний зліт справжнім святом!
Вітаємо переможців:
1-ше місце - 11 - Б клас!
2-ге місце - 10 - А клас!
3-тє місце - 11-А клас!

Фотогалерея події