19:48   25 09 2017, понеділок

11.09.17

1 Вересня!
Школа гостинно відкрила двері для першокласників! За доброю традицією учні одинадцятих класів привітали наймолодших школярів театралізованою казкою «Вовка у тридев’ятому царстві».
Всім Бажаємо успіхів у новому навчальному році! До фотогалереї.

18.05.17

«Тиждень безпеки дорожнього руху».

18.05.17

«Малюнок Миру та Добра!».

Учні початкової школи за підтримки учнів 6-7 класів втілили своє  розуміння МИРУ та ДОБРА  у малюнку на асфальті. Як завжди  малюнки були по-дитячому щирі,  яскраві, неповторні!  До фотогалереї.

18.05.17

«Віночок Миру та Добра!» Фестиваль дитячої творчості серед учнів 1-4 класів.

08.05.17

Гра "Сокіл" ("Джура").

Учні 10-х класів під керівництвом вчителя Косточкіна А.В. прийняли участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Дівчата та юнаки продемонструвалишикування і перешикування в строю, крокування з піснею,стрільбу з пневматичної зброї, вміння швидко долати смугу перешкод, використовувати теоретичні знання з медико-санітарної підготовки на практиці. До фотогалереї.

08.05.17

20 квітня.«День самоврядування».

Доброю традицією нашої школи стало проведення Дня самоврядування. Учні 1-11 класів активно приймали участь у проведенні уроків. Діти старших класів проводили уроки в підшефних класах. До фотогалереї.