7:56   15 08 2018, середа

31.05.18

29 травня пролунав Останній Дзвоник для учнів 11-А та 11-Б класів. Свято розпочалося неперевершеним танцювальним виступом випускників в атрумі школи. Продовженням свята став концерт в актовій залі школи. Гумор, яскраві емоціі, талановиті виступи, незабутні враження! Переглянути у фотогалереї.

23.04.18

19 квітня.Вистава до Дня народження школи! До фотогалереї

18.04.18

18 квітня. Заходи до Дня народження школи. Для учнів 1-4 класів було проведено святкову лінійку. Учні подарували школі свої таланти. Прикрасою свята стало нагородження грамотами, стипендіями і подарунками дітей, які отримали  свої перші перемоги у стінах нашої школи.

18.04.18
16 квітня. День Цивільного захисту.   В квітні в нашій школі проходить День Цивільного захисту. Учні, вчителі та технічний персонал школи провели тренувальну евакуацію зі школи  за сигналом «Увага всім!» (в разі виникнення надзвичайного ситуації), яка відбулась швидко та організовано.
06.04.18

4квітня.  Благодійний ярмарок в рамках проекту «ДИТИНА З МАЙБУТНІМ».До Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм (2 квітня) в нашій школі відбувся благодійний ярмарок. Було зібрано близько 28 000 грн., які перевели на рахунок Міжнародної громадської організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму». Дякуємо всім небайдужим учасникам акції! Переглянути у фотогалереї.

15.03.18

5 березня . Математичний КВК. Між учнями 9-х класів відбувся математичний КВК. Організував і провів цей захід директор школи, а разом з тим і вчитель математики  Денисенко Віктор Юрійович. Це було яскраве свято інтелекту та гумору. Різноманітні конкурси дали змогу учням не тільки  показати свої  математичні знання, але і продемонструвати не аби які артистичні таланти. До фотогалереї.

15.03.18

До 8 Березня артисти Національної філармонії України подарували вчителям школи концерт. Легка і чарівна музика Й. Штрауса створила атмосферу справжнього святкового весняного настрою! До фотогалереї.