21:32   20 02 2019, середа

19.02.19

19 лютого 2019 року в нашій школі розпочалась декада початкової школи,тема декади "Екологія".

Дякуємо Кошель В.М. за таке прекрасне свято з нагоди відкриття!

Це було дуже цікаво!

Всім вчителям бажаємо успіхів!!

15.02.19

Завершальним аккордом декади іноземних мов став неперевершений літературно-музичний вечір "Once upon a book... ", який підготувала вчитель англійської мови Армашула Т. Т.

У вечері брали участь вчителі іноземних мов Мельник Т. М.,Жолніна О. В. Киянець З. О., Рогоза Н. В., Ханевич Ю. О., Родін-Сова Л. П., Мандрик С.В. та учні 10 -11 класів.

Вчителі та учні яскраво і талановито відтворити на сцені фрагменти сторінок улюблених книг.

Вечір був наповнений чудовою музикою, танцями, співом!

Дякуємо всім за такий вечір!

14.02.19

Хай з подихом холодної зими,
Приходить щастя, стукає в віконце,
І ти його у душу пропусти
Щоб зігрівало наче сонце,
Хай день дарує усмішку тобі,
А вечір затишок й палке кохання,
І щоб завжди в твоєму колі,
Була любов і вірні друзі!

Всіх вітаємо з Днем закоханих!

07.02.19

Сьогодні в нашій школі відбувся Шахматний турнір, в якому брали участь багато учнів!

Всі учні показали гарні результати!

Підсумки шахового турніру.

У турнірібрали участь 64 учня.

Змагалися у чотирьох групах.

Молодша група (1-4 класи):

І місце - Квачадзе Отар (4-А);

ІІ місце - Капшук Ян (3-А);

ІІІ місце - Семишкур Олександр (4-А).

Середня група (5-8 класи):

І місце - Головачов Мирослав (7-В);

07.02.19

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Наша школа не вийняток, тому в цей день було проведено багато уроків на цю тему для всіх учнів!

07.02.19

Головною подією цього тижня у нашій школі став початок "Декади іноземних мов"!

Майже всі учні нашої школи брали участь у заході з нагоди  її відкриття!

Дякуємо всім вчителям, які підготували цей захід!

Це просто вражає!

07.02.19
22 січня – день, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми – на своїй землі! Ми- у власній державі!» 22 січня 1919 року український народ зробив рішучий крок до втілення одвічної мрії, незгасного прагнення Незалежної Соборної Держави. Соборність– один із наріжних каменів, що на них базується Українська Ідея.
Учні нашої школи долучилися до цього свята!
07.02.19
Головною подією святкового вечора стало вручення номінації "Учень  року."
Серед 10 класів почесну нагороду здобула учениця 10-А класу Вареник Дарина.
Серед 11 класів - учениця 11-А класу  Вотченнікова Віра.
Ми пишаємося нашими учнями!
07.02.19

Святковий настрій охопив всю нашу школу!

Діти 5 - Б класу разом за батьками та класним керівником Івановою Оленою Миколаївною поринули у казковий світ!

Дивовижне свято та прекрасні діти!

Чекаємо наступних свят!

07.02.19

Свята та вистави тривають!

Учні 6 - А класу на чолі з класним керівником Усенко Тетяною Сергіївною підготували дуже цікавий виступ "Грінч - викрадач Різдва"!

Дякуємо за свято!