22:22   05 04 2020, неділя

Коронавірус

12.03.20

Шановні батьки та учні школи №57!

06.03.20

УВАГА

Здоров’я та безпека дітей передусім!

Шановні батьки, з 10 березня 2020 року у зв’язку з впровадженням посиленого протиепідемічного режиму у школі №57 м.Києва щодо запобігання поширенню ГРВІ, спричиненої корона вірусом Covid-19, доступ в школу всім особам, які не приймають участь у навчально-виховному процесі, в тому числі батькам, тимчасово обмежується.
Просимо Вас чекати дітей на шкільному подвір’ї. Дякуємо за розуміння.
В школі №57 з 10 березня будуть запроваджені наступні заходи щодо профілактики захворюваності на ГРВІ:
- Вимірювання температури учням школи кожного ранку
- Проведення п’ятихвилинок здоров’я
- Вологе прибирання приміщень загального користування та класів миючими засобами та постійне провітрювання
10.03.20

Літературно-музичний вечір "І знову Шекспір", який підготували Новак Ганна Анатоліївна та Манжос Олена Юріївна з учнями 8-Б та 8-В класів став справжнім привітанням з початком весни!

Вічна поезія В. Шекспіра, чудові костюми, яскраві танці, запальний спів, талановита гра акторів створили неперевершену святкову атмосферу.
Дякуємо вчителям та учням за творчість!

Фотогалерея вечора

02.03.20

28 лютого 2020 року відбулося урочисте закриття декади іноземних мов постановкою "Прогулка Нью-Йорком". Підготували та провели святковий вечір-концерт учні 10-11 класів під керівництвом учителя англійської мови Армашули Тетяни Тимофіївни.

Приємні сюрпризи та веселі музичні інсценіровки очікували на учнів,
вчителів та гостей, які були запрошені на свято. Учні вразили майстерною
грою акторів, вільним володінням англійською мовою та своїм бажанням
створювати нові проекти. Музичні постанови викликали неабиякий інтерес
як учнів старшої школи, так і батьків та випускників, які були присутні на
святі.

Фотогалерея події

01.03.20

Осьі завершено декаду іноземних мов, яка традиційно триває в лютому місяці у нашій школі.
Протягом декади вчителями кафедри були проведені яскраві відкриті уроки, креативні інтегровані уроки спільно з вчителями хімії (Манжос Оленою Юрієвною), основ здоров'я (Семко Оленою Віталіївно.), вчителями початкової школи Літвін Свістлана Петрівна та Шиманської Марина Віталіївна.
Дякуємо вчителям за плідний труд, позитивну енергію, любов до дітей!

01.03.20

В школі 27 лютого відбувся шаховий турнір, у якому взяли участь 62 учні нашої школи з 1 по 11 класи.
Вітаємо переможців :
Початкова школа:
І м.- Джафаров Октай, 2 - Б кл.
ІІ м. - Фомін Олександр, 4-Б кл.
ІІІ м. - Бортницький Владислав - 3-Б кл.
Хлопці 5-8 класи
І м. - Головачов Мирослав - 8-В кл.
ІІ м. - Квачадзе Отар, 6-Б кл.
ІІІ м. - Овчінніков Едаврд - 6-Б кл.
Дівчата 5 - 11 класи
І м. - Сімонова Аліна - 8-В кл.
ІІ м. - Мороз Євгенія - 11-А кл
ІІІ м. - Івлєва Катерина 11-А кл.
Хлопці 9-11 класи
І м. - Головачов Мирон - 11-А кл.
ІІ м. - Нерсесян Левон - 11-А кл.
ІІІ м. - Івлєв Артемій - 11-А кл.
Велика подяка за організацію та проведення шахового турніру Полтавченко Аллі Василівні та Полтавченко Ярославу!

23.02.20

21 лютого в школі відзначався міжнародний День рідної мови.
На уроках вчителі школи нагадали про історію свята, про різноманіття та багатомовність народів світу, цінність культурної спадщини рідної мови.
Відбувся флешмоб "Мова без кордонів"

Фотогалерея дня

05.02.20

Викладачі іноземної кафедри разом з учнями 8-11 класів підготували відкриття декади іноземних мов у вигляді флешмобу–Заплутаний світ. Учні представили хореографічні композиції, присвячені культурам різних країн та субкультурам у внутрішньому залі школи та взяли участь у загальному флешмобі)))
Фотогалерея події

05.02.20

5 лютого 2020 року учні початкової школи долучилися до святкування Всесвітнього Дня читання вголос, який відзначається протягом 11 років у різних країнах світу.