19:13   22 04 2019, понеділок

18.04.19

15.04 в школі відбувся День цивільного захисту.
В нашій школі відбулось урочисте відкриття Дня ЦЗ, проведення радіолінійки.
Також були проведені практично - показові заняття для учнів 1-4 класів проводили учні 10- х класів:"Користування засобами індивідуального захисту органів дихання, на прикладі протигазу ГП-5".
Була проведена підготовка учнів 10-х класів викладача Захисту Вітчизни Косточіна Анатолія Васильовича.
На уьому цікавий день ЦЗ не закінчився, також були проведені практичні заняття для учнів 1-4 класів провели учні 10-х класів :

14.04.19

До Дня народження школи учні 10-х класів провели екскурсії в музеї нашої школи для учнів 1-4 класів, а також для 5-А класу.

Дякуємо всім екскурсоводам за прекрасні подорожі!

24.03.19

Учень нашої школи Головачов Мирон з честю виборов перемогу серед 209 учасників Міського етапу олімпіади з історії!

Єдиний представник м. Києва від 10-х класів, він наполегливо і впевнено проклав шлях до перемоги. У славетному місті Лева Мирон посів І місце!
Щирі вітання переможцю |\/ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади Головачову Мирону. а також Поздняковій Марині Валентинівні,учителю історії, за підготовку і міцну підтримку .

13.03.19

12 березня 2019 року в нашій школі проходив Районий шаховий турнір!

У цьому трунірі приймали участь учні різних шкіл, а також 10 учнів нашої школи, а саме:

1. Квачадзе Отар(4 - А)

2. Капшун Ян(3 - А)

3. Семишкур Олександр(4 - А)

4. Головачов Мирослав(7 - В)

5. Сергієнко Михайло(7 - В)

6. Нерсесян Левон(10 -А)

7. Анянян Борис(10 - А)

8. Токтомушев Теймур(3 - В)

9. Каленська Софія(10 - Б)

10. Губєєва Діана(8 - Б)

08.03.19

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами.

З 8 березня, милі дами!

04.03.19

У четвер 28 лютого 2019 року завершилась декада початкової школи!

Дякуємо за прекрасні заходи всіх вчителів!

19.02.19

19 лютого 2019 року в нашій школі розпочалась декада початкової школи,тема декади "Екологія".

Дякуємо Кошель В.М. за таке прекрасне свято з нагоди відкриття!

Це було дуже цікаво!

Всім вчителям бажаємо успіхів!!

15.02.19

Завершальним аккордом декади іноземних мов став неперевершений літературно-музичний вечір "Once upon a book... ", який підготувала вчитель англійської мови Армашула Т. Т.

У вечері брали участь вчителі іноземних мов Мельник Т. М.,Жолніна О. В. Киянець З. О., Рогоза Н. В., Ханевич Ю. О., Родін-Сова Л. П., Мандрик С.В. та учні 10 -11 класів.

Вчителі та учні яскраво і талановито відтворити на сцені фрагменти сторінок улюблених книг.

Вечір був наповнений чудовою музикою, танцями, співом!

Дякуємо всім за такий вечір!

14.02.19

Хай з подихом холодної зими,
Приходить щастя, стукає в віконце,
І ти його у душу пропусти
Щоб зігрівало наче сонце,
Хай день дарує усмішку тобі,
А вечір затишок й палке кохання,
І щоб завжди в твоєму колі,
Була любов і вірні друзі!

Всіх вітаємо з Днем закоханих!

07.02.19

Сьогодні в нашій школі відбувся Шахматний турнір, в якому брали участь багато учнів!

Всі учні показали гарні результати!

Підсумки шахового турніру.

У турнірібрали участь 64 учня.

Змагалися у чотирьох групах.

Молодша група (1-4 класи):

І місце - Квачадзе Отар (4-А);

ІІ місце - Капшук Ян (3-А);

ІІІ місце - Семишкур Олександр (4-А).

Середня група (5-8 класи):

І місце - Головачов Мирослав (7-В);