2:45   01 03 2021, понеділок

Новини

26.02.21

Ось і підійшов до кінця тиждень іноземних мов/природничих наук присвячений "Здоровому способу життя", який був сповнений численних цікавинок, відкриттів та справжніх див! За цей час учні 1-4 класів відвідали наукову та мовну лабораторії, в яких у супроводі учнів 8-10 класів занурилися у неймовірний світ науки та мов. У науковій лабораторії (біологія, хімія, фізика) дітки дізнались, які умови є найбільш сприятливими для розмноження плісняви та бактерій і роздивилися їх у мікроскоп; з'ясували, як працює мило та антисептик, і чому так важливо дотримуватись правил гігієни; спостерігали за тим, як працюють електричне та магнітні поля, і хоча ми їх не бачимо, вони впливають на нас, саме тому так важливо якнайменше часу проводити із гедждетами і не тримати їх біля себе під час сну.

25.02.21

Сьогодні до наукової та мовної лабораторій завітали учні 3А та 3Б класів. Учні 10-х класів та вчителі підготували приємні сюрпризи, досліди та веселі музичні інсценіровки. Всі заплановані заходи були проведені на високому професійному рівні з використанням новітніх інноваційних технологій та групової роботи. Дякуємо за підготовку вчителям: Ткаченко К.М., Манжос О.Ю.,. Войтенко О.В. (наукова лабораторія) та Ханевич Ю.О., Денисенко А.Л., Кочетова С.В., Федотова С.А., Армашула Т.Т. (мовна лабораторія).

24.02.21

Сьогодні до наукової та мовної лабораторій завітали учні 4А та 1А класів. Учні 8-А,Б та 9-А класів подарували всім присутнім чудовий настрій та позитивні емоції. Практичне застосування вивченого матеріалу, дослідження та експерименти-це найкраща мотивація у навчанні!!! Дякуємо за підготовку вчителям: Ткаченко К.М., Манжос О.Ю.,. Войтенко О.В. (наукова лабораторія) та Ханевич Ю.О., Рольська А.В., Кочетова С.В., Жолніна О.В., Мельник Т.М., Киянець З.О., Ісупова Н.М., Родін-Сова Л.П., Шулікіна Н.Г. (мовна лабораторія).

23.02.21

Сьогодні, у другий день мовно-природничого тижня, учні 1б та 2б класів досліджували, спостерігали та експериментували в науковій лабораторії. В мовній лабораторії визначали смачну та здорову їжу, якою можна з користю перекусити (lunch box). А допомагали їм в цьому учні 9б та 9в класів.

Дякуємо за підготовку вчителям: Ткаченко Ксенії Миколаївні, Манжос Олені Юріївні,. Войтенко Олегу Валерійовичу (наукова лабораторія) та Рольській Анні Вадимівні, Ісуповій Наталії Михайлівні, Родін-Сові Любов Петрівні, Алєксєєвій Світлані Василівні, Денисенко Антоніні Леонідівні.(мовна лабораторія).
 

23.02.21

В цей чудовий сонячний день розпочався не лише новий робочий тиждень, а й Тиждень іноземних мов/природничих наук! Тема "Здоровий спосіб життя". Цього року кафедри об'єднали свої зусилля і підготували для учнів початкової школи низку наукових та мовних цікавинок! Сьогодні до наукової та мовної лабораторій завітали учні 4Б та 2А класів. Їх зустрічали, навчали та розважали учні 8А,Б та 10А,Б класів відповідно. Дякуємо за підготовку вчителям: Ткаченко Ксенії Миколаївні,Манжос Олені Юрьївні,Войтенко Олегу Валерійовичу(наукова лабораторія) та Ханевич Юлії Олександрівні,Рольській Анні Вадимівні,Кочетовій Світлані Вікторівні,Жолніній Ользі Валеріївні, Мельник Тетяні Миколаївні, Калашніковій Олені Володимирівні, Киянець Зої Олександріні, Мандрик Світлані Вікторівні,Ісуповій Наталії Михайлівні, Армашулі Тетяні Тимофіївні (мовна лабораторія).

Далі буде! Всім гарного і продуктивного тижня!

23.02.21

Адміністрація школи надзвичайно стурбована трагічними подіями, що сталися з підлітками через небезпечні ігри в соціальних мережах. Цифрове середовище, дійсно, є небезпечнішим, ніж здається.

Діти можуть сприймати свою активність у соціальних мережах як гру та не розуміти наслідків своїх дій, що може призводити до катастрофічних випадків. Створення безпечного освітнього середовища, зокрема в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у дітей у Всесвітній мережі, соціально-емоційна грамотність є важливими завданнями для навчального процесу.

Тому ми додалина наш сайт розділ Безпека в Інтеренті  для підвищення рівня обізнаності http://school57.kiev.ua/page/bezpeka-ditei-v-interneti

Брежіть себе і своїх близьких!

 

16.02.21

До Дня святого Валентина учні нашої школи готувались заздалегідь: учні 4-Б класу , інші школярики старанно та завзято працювали над авторськими валентинками.
Вчитель праці
Гаєнко О.Ю та Рада старшокласників у вестибюлі школи підготували яскраву фотозону.
Учениця 9-А класу Мальована Ніна весело та креативно прикрасила шкільні вікна своїми малюнками.
У понеділок, 15 лютого,
учні 7-Б класу з ранку створили піднесений настрій вчителям та учням школи , зустрічаючи всіх у яскравих тематичних костюмах.
Протягом дня шкільні листоноші доставляли адресатам довгоочікувані валентинки. А музичні перерви , проведені Кібець Єсенією, додали гарного настрою учням та вчителям нашої школи.

 

22.01.21

Шановні батьки та учні школи!
З 25 січня 2021 року у звичайному режимі поновлюється навчальний процес: діти повертаються за парти.
Розклад занять розміщено на сайті у розділі «Розклад уроків».
Нагадуємо вам про масковий режим. При найменшому нездужанні залишайте дітей удома.
Чекаємо на зустріч!

07.01.21

Шановні учні, батьки та вчителі!
Як вам відомо, із 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Києві, як і в усій країні, починає діяти низка додаткових заборон, введених урядом. У цей час забороняється відвідування закладів освіти, крім дитячих садочків.
Звертаємо вашу увагу на зміну режиму роботи школи на початку ІІ семестру - із 11 січня школа № 57 працюватиме у дистанційному режимі для всіх класів. Розклад та початок уроків розміщено на сайті та надіслано класним керівникам.

З повагою, адміністрація школи.

Всю інформацію ви знайдете у розділі «Дистанційне навчання» за посиланням http://www.school57.kiev.ua/page/distantsiine-navchannya

https://don.kyivcity.gov.ua/files/2020/12/16/194.pdf

29.12.20

Шановні друзі, дорогі колеги, любі учні та батьки! Щиро вітаємо вас з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай прекрасні зимові свята принесуть спокій і злагоду, світлу радість та впевненість у майбутньому. Зичемо вам міцного здоров'я, успіхів у здійсненні задумів, родинного щастя, достатку й благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!
Нехай 2021 рік стане для нашої рідної України роком миру й процвітання!