20:29   22 09 2021, середа

16.09.21

11 вересня на Трухановому острові відбувся туристичний зліт школи № 57 " Осіння стежка ".
Цей традиційний і улюблений учнями, вчителями та батьками захід проводиться впродовж багатьох років з метою популяризації здорового способу життя , підвищення ефективності спортивного туризму та краєзнавства.
Час, проведений на туристичному зльоті, промайнув цікаво, насичено,весело. Теплий осінній день дав змогу насолоджуватися свіжим осіннім повітрям і теплим сонцем.
Після урочистого відкриття зльоту команди привітав директор школи Денисенко В.Ю.
Перший конкурс "Візитка" дав можливість познайомитись з командами, які продемонстрували командний дух, огригінальність, почуття гумору.

14.09.21

Вже традиційно передзвін Першого дзвоника покликав у світ знань і нових відкриттів усю шкільну родину. Утім, найбільш хвилююче це свято сприйняли першокласники. Для них – це новий етап у житті, початок нового шляху у Країну Знань тривалістю в дванадцять років.
В атріумі школи, в урочистій атмосфері, відбулося свято Першого дзвоника.
Першачків, одинадцятикласників та всіх присутніх з початком нового навчального року щиро привітав директор школи Денисенко Віктор Юрійович.
Одинадцятикласники подарували новим учням школи костюмовану виставу за мотивами казки "Пітер Пен".
У першачків відбувся дебют у стінах школи: радісно та зворушливо лунали вірші у виконанні найменьших учнів.
Піднесений, хвилюючий настрій панував на Святі першого дзвоника!
Бажаємо першачкам, щоб шкільне життя було наповнене яскравими враженнями, корисними знаннями, дивовижними відкриттями.

24.08.21

Колектив школи щиросердно вітає наших дітей і батьків з великим національним святом — Днем Незалежності України!
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру, добра і злагоди, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу!

27.07.21

До уваги батьків!
Інформація щодо порядку замовлення електронних учнівських квитків.

07.06.21

Дорогі учні!
Шановні вчителя та батьки!
Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, який пролунав у стінах нашої школи 28 травня!
Для багатьох школярів він сповістив про довгоочікуваний літній відпочинок.
Із закінченням навчального року школярів та вчителів привітав яскравим та запальним українським таночком хореографічний ансамбль молодших класів " Наша школа" під керівництвом Анни Задорозіної.
Відео танцю
А для випускників школи цей дзвоник став останнім у шкільному житті.
Для одинадцятикласників свято останнього дзвоника відбулося у формі квеста
"Шкільними коридорами пройдись": новий формат проведення заходу викликав радісний та піднесений настрій у вчителів, випускників та їх батьків.
Бажаємо нашим випускникам міцного здоров‘я, успішної реалізації своїх талантів та здібностей, щоб Їх життєвий шлях був наповнений гарними подіями та здобутками. Щасливої вам долі!

07.06.21

20 травня вчителі та учні школи 57 відзначили всесвітній День вишиванки : піднесений настрій , який панував серед шкільної спільноти, фотосесії, флеш-моб , різномаїття вишиванок зробили цей день особливим!
Фотогалерея події

08.05.21

8 травня - День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни.
9 травня в Україні відзначається День Перемоги над нацизмом у Другії світовій війні.
Пам‘ятаємо, що перемогу над нацизмом в Україні і в усьому світі було здобуто надзвичайно високою ціною.
З Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги!

04.05.21

Шановні батьки та учні!

З 5 травня (середа) Київ відновлює навчальний процес у закладах загальної освіти із забезпеченням подальшого дотримання протиепідеміологічних заходів. Запрошуємо наших учнів повернутися 5 травня до школи.
З повагою, адміністрація та педагогічний колектив школи.

Розклад уроків