5:53   21 08 2019, середа

02.08.19
Вітаємо медалістів міжнародного турніру "Всесвітній кубок вчених"!
10.06.19

31 травня 2019 року в школі відбулося свято Останнього дзвоника-2019.
За традицією, свято розпочалося танцювальними номерами в артрумі школи. Подалі свято тривало в актовій залі.
Одинадцятикласників привітав директор школи Денисенко В. Ю., вчителі, учні перших класів, батьки.
Виступ майбутніх випускників був яскравим, з дотепним гумором та водночас зворушливим!
Ще один випуск випустила наша школа!Скільки талановитих,жвавих, добрих, розумних дічат і юнаків побачить світ!

Щиро вітаємо наших випускників, їх батьків та вчителів!

Фотогалерея події

05.06.19

28 -29 травня тривала акція по збору макулатури "Збери макулатуру - збережи природу".
Дякуємо всім учасникам акції!
Переможці:
1 місце - 5 Б кл
2 місце - 7 В кл
3 місце - 8 Б кл

Вітаємо!

20.05.19
22 травня наша школа гостинно відчинила двері майбутнім першокласникам.
Діти побачили яскравий, динамічний виступ учнів 3-А класу, виступ лялькового театру англійською мовою. Майбутні першокласники відвідали гуртки ЛЕГО, Спорт, В світі цікавого, Дизайн.
Наша зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері дружби й взаєморозуміння.
11.05.19

Фестиваль для учнів молодших класів "Малюнок на асфальті" до Дня Перемоги.

Дякуємо всім організаторам та учасникам!

06.05.19

Час швидко летить і вже учні 1-х класів закінчили Буквар!

Світково, яскраво і весело відбулися свята Першого Букваря у першачків нашої школи! До свята у 1-А класі були залучені учні 4-Б та 5-А класів!

Вітаємо класних керівників 1 - А Кісуріну Лідію Олександрівну та 1 - Б Пойду Людмилу Миколаївну та учнів з цим святом!

02.05.19

Конференція для учнів 8-х та 11-х класів "Чорнобиль - горе і біль".

На конференції обговорювались причини і наслідки катастрофи, питання атомної енергетики (користь і небезпека).
Керівники проекту Пасєчна Євгенія Анатолііївна та Антонюк Ганна Едуардівна.

Пам'ятаємо!Скорбимо!

24.04.19

19 квітня відбулись святкові лінійки для учнів 1-4 класів, на яких школярі отримали грамоти за високі досягнення в районних олімпіадах.
Також були вручені призи за участь у спортивних змаганнях.
Яскравим подарунком для учнів став вишуканий виступ хореографічного ансамбля "Молодша школа" 2-х та 4-х класів під керівництвом Задорозіної А.
Юні танцюристи наповнили актову залу школи справжнім весняним настроєм!

24.04.19

Другий рік поспіль до Дня народження школи вчитель російської мови та літератури Брицька Злата Олександрывна організовує літературно - музичні вечори.
"Я люблю, и значит я живу" - тематика вечора була наповнена тонкою лірикою, високою поезією, гострим гумором.
У вечері брали участь учні 8 - х та 9-11 класів, а також, вже за доброю традицією, вчителі нашої школи.
Яскраві, емоційні, артистичні виступи!

Дякуємо за прекрасне свято!!

Фотогалерея події

18.04.19

15.04 в школі відбувся День цивільного захисту.
В нашій школі відбулось урочисте відкриття Дня ЦЗ, проведення радіолінійки.
Також були проведені практично - показові заняття для учнів 1-4 класів проводили учні 10- х класів:"Користування засобами індивідуального захисту органів дихання, на прикладі протигазу ГП-5".
Була проведена підготовка учнів 10-х класів викладача Захисту Вітчизни Косточіна Анатолія Васильовича.
На цьому цікавий день ЦЗ не закінчився, також були проведені практичні заняття для учнів 1-4 класів провели учні 10-х класів :