1:14   22 01 2022, субота

10.01.22

До уваги учнів та батьків! На другий семестр відбулися зміни у розкладі уроків

30.12.21

Вітаємо всіх з прийдешніми Новим роком та Різдвом! Бажаємо, щоб 2022-й рік приніс багато приводів для радості й щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача та успіх!
Нехай у вашому житті завжди буде місце любові й новим звершенням!

14.12.21

1-го грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Мета проведення цього Дня – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.
Учні 9-11 класів провели акцію підтримки: перегляд презентацій, профілактичні бесіди в класах середньої школи.

14.12.21

Одна з найбільш очікуваних подій у житті школярів - це День самоврядування, коли учні беруть на себе обов‘зки вчителів . Щорічно ці заходи мать різні формати. 7 грудня цього року темою Дня самоврядування стало дуже важливе та актуальне питання : «Безпека в мережі Інтернету».
Учні 10-11 класів за підтримки Ради старшокласників провели тематичні уроки для учнів молодших класів: цікаві , наповнені корисною інформацією вікторини, презентації, ігри- бесіди. Дякуємо учням старших класів Гаценко А.(9-А клас), Ахметелі Н. , Бондаренко Д., Гавриленко О., Москаленко Д.(10-А клас), Карпач А.(10-Б клас ), Головачову М., Личовій П.( 10-В клас), Кібець Є., Шеремет М., Чуркіній М., Юсуповій О. 11-А клас), Борисенко К., Губеєвій Д. (11-Б клас), Штемп Софіі(11- Б) та Попович Анні(11- Б) за позитив та креативність

09.12.21

До 30-річчя Збройних сил України в школі відбувся військово- патріотичний захід « Ми діти твої , Україно!» , який тривав протягом декілька днів і проходив у різких форматах:
1.Конкурс з вогневої підготовки ( заряджання магазину автомата Калашнікова, взводи 11-х класів)

2. Стройовий огляд та виконання маршової пісні , взводи 10-х класів.

3. Закріплення навичок надання першої медичної допомого( штучна вентиляція легенів), учениці 11-х класів.

4. Проект тематичного малюнку учнів 1-А класу «Наша армія- наш захисник!»

29.11.21

Учні та вчителi школи 57 долучилися до акції "Запали свічку пам'яті" до Дня пам’яті жертв голомору, провели усний журнал "Голодомор-трагедія нашого народу".

19.11.21

Шановні батьки, учні, вчителі!
На виконання рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА (протокол №75 від 17.11.2021р.) з 22 листопада школи м.Києва поновлюють очний навчальний процес в приміщеннях навчальних закладів.
У зв’язку з цим адміністрація школи №57 повідомляє що з 22 листопада 2021 року наша школа відновлює очний навчальний процес для учнів 1-11 класів.
Розклад занять не змінюється!
Бажаємо всім здоров’я!

04.11.21

На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України просимо долучитись до масштабної інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 01 по 30 листопада 2021 року, а саме:
Забезпечити ознайомлення з платформами Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ (для батьків, учнів, вчителів) та Всеукраїнська Школа Онлайн https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів, учнів) з проханням зареєструватися на платформах.

18.10.21

В рамках Олімпійського тижня, присвяченому Дню фізичної культури і спорту в Україні, вчителі фізичної культури нашої школи провели «Олімпійські уроки». Відбулися загальношкільні змагання під назвою "Олімпійські надії" у легкоатлетичних естафетах, естафетах з елементами футболу, баскетболу. Учні 5-х, 10-х класів змагалися в ігрових видах спорту з футболу та баскетболу. Для старшокласників відбулися товариські зустрічі з волейболу. Заходи спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя та формуванню командної роботи.
Дякуємо Косточкіну А.В., Полтавченко А.В., Пучкіну А.О., Шикіній Ю. В. за активну участь у загально шкільному заході
" Олімпійські уроки " у форматі Олімпійський тижня!