21:31   22 09 2021, середа

1 вересня 2021

Вже традиційно передзвін Першого дзвоника покликав у світ знань і нових відкриттів усю шкільну родину. Утім, найбільш хвилююче це свято сприйняли першокласники. Для них – це новий етап у житті, початок нового шляху у Країну Знань тривалістю в дванадцять років.
В атріумі школи, в урочистій атмосфері, відбулося свято Першого дзвоника.
Першачків, одинадцятикласників та всіх присутніх з початком нового навчального року щиро привітав директор школи Денисенко Віктор Юрійович.
Одинадцятикласники подарували новим учням школи костюмовану виставу за мотивами казки "Пітер Пен".
У першачків відбувся дебют у стінах школи: радісно та зворушливо лунали вірші у виконанні найменьших учнів.
Піднесений, хвилюючий настрій панував на Святі першого дзвоника!
Бажаємо першачкам, щоб шкільне життя було наповнене яскравими враженнями, корисними знаннями, дивовижними відкриттями.
Всім учням нашої школи та їх батькам бажаємо терпіння, сил та енергії, вдалого навчального року!