10:47   26 01 2020, неділя

25.01.20

Дякуємо команді екскурсоводів музею "Історія школи 57 " Головачову Мирону, Нікітюк Євгенії, Ягнюк Олександрі за активну участь у міському етапі конкурсу шкільних екскурсоводів.

24.01.20

21 січня 2020 року відбулась зустріч - презентація по безпеці життєдіяльності волонтерів гуманітарної міжнародної організації з учнями 7-9 класів на тему: "Що я знаю про загрозу від вибухових речей".

24.01.20

Протягом грудня та січня учні нашої школи отримали яскраві враження від різноманітних заходів.
Учні 6-Б класу побував на виставці "Wow Ukrainе".
Учні 3-А класу у "Музеї Води".
Учні 5-А класу у Національному музеї історії України.
Учні 6-Б класу у музеї «Третя після опівночі».
Учні 8-А класу у  Музеї - квест "Сила підпису".
Учні 8-Б класу у музеї Всесвіт тіла.

Учні 10-Б класу на роледромі.
Учні 1-А клас на екскурсії до фабрики Roshen.

Та багато багато іншого...

24.01.20

Як же ми всі чекали на сніг! Але побачили його тільки на зимових канікулах у Татрах Польщі та Словаччини.
Зустріч Різдва у колі друзів, сонце, мороз, катання на лижах, відмінний настрій зробили поїздки незабутніми!

13.01.20

8 січня 2020 року відбувся  санітарно-просвітницький лекторій "Профілактика кишкових інфекцій".

Ви маєте можливість ознайомитись з матеріалами лекторія%

Гострі кишкові інфекції

Харчові отруєння

Бережіть себе!

23.12.19

Наша школа вже не перший рік приймає участь у благодійних акціях перед Новим роком. В цьому році ми приймали участь у благодійній акцiї"Вiд серця до серця"-онко хворим дiтям ,вiч iнфiкованим дiтям та дитячому будинку.

Висловлюємо вдячність всім учням та батькам школи, які приносили одяг,іграшки, канцтовари та багато іншого для діток!

Ми подарували трохи свята дя діток!

27.12.19

20 грудня 2019 року в рамках роботи над проектом eTwinning "Різдво та програмування" відбулася онлайн зустріч учнів 4А та учнів шкіл Румунії та Польщі під керівництвом Родін-Сови Любов Петрівни та за участю Рогози Наталії Володимирівни.

17.12.19

16 грудня 2019 року відбулася Всеукраїнська конференція "Кращі гендерночутливі STEM-уроки: як викладати?", під час якої автори 20 кращих STEM-уроків з усієї України, які були попередньо відібрані з-поміж майже 300 претендентів, змагалися за звання найкращого STEM-уроку.

Одним із п'яти найкращих став урок Киянець Зої Олександрівни, вчителя англійської мови, "Наука на кухні"! Також Зою Олександрівну було запрошено стати спікером зимової сесії "STEM-школа 2020"! Вітаємо переможницю та бажаємо наснаги та натхнення для подальших звершень!

Пишаємося!

17.12.19

Насичено пройшов тиждень права у нашій школі.

Було проведено багато заходів.

1.Всеукраїнський урок "Права людини" для учнів 9-11 класів провів вчитель права Горецький А.В. Тема: "Міжнародні стандарти відносин з прав людини. Сучасний контекст."
2."Відкрита кафедра:батьки - дітям". Презентація "Хто такий юрист?" від юридичної компанії Golaw для учнів 4-х класів.
3."Права, обов’язок, свобода, відповідальність"
Зустріч учнів 7 класів з керівником міжнародної гуманітарної організації з розмінування The Halo Trust Юрієм Шахроманяном.
4.КВК у 6-Б класі "Ми - різні, ми - рівні. Екологічний десант."
До заходу долучені батьки учнів.
5.Зустріч зі шкільним поліцейським для учнів 1-8 класів

Фотогалерея події

17.12.19

05 грудня 2019 року у 4б класі відбувся Pearson Live Class який проводив Роб Дін за темою 'Наші чудові країни' під патронатом BBC.

Учні спілкувалися з дітьми з Чехії,Росії, Словенії та Італії англійською мовою. Обговорили визначні місця цих країн та розповіли про визначні місця України та Києва під керівництвом Родін-Сови Любов Петрівни.

На базі школи №57 вже другий рік реалізується міжнародний проект Pearson Live Classes під патронатом BBC.

У 2018-2019 навч.році участь у проекті приймали 6-ті та 5-ті класи з вчителями Киянець Зоєю Олександрівною та Рогозою Наталею Володимирівною.