9:18   27 06 2019, четвер

20.06.19

Наша школа продовжує роботу на платформі eTwinning Plus ( під патронатом Євросоюзу та Erasmus +). У цьому навчальному році учні школи брали участь у міжнародних проектах. Під час роботи з проектом "Давайте ділитися нашими цінностями" з країнами Турції, Румунії та Польщі учні обговорювали такі цінності,як -емпатію, повагу,дружбу,любов,толерантність та створили Дерево цінностей.

04.06.19

На День Києва 26.05.2019 р наша школа долучилась досвяткувань і команда 7-х класів була залучена до флешмобу "Молодь за екологічну безпеку Києва".

Дякуємо всім учасникам!

05.06.19

Благодiйний фонд " З Теплом в серцi"  і програма Zumba-Fitness допомагає  Чекловой Ярославлі збирати кошти на лікування.
Тому на території нашої школи проходив благодійний карнавал Zumba.

Учні нашої школи долучилися до цього!
Дякуємо всім учасникам!

04.06.19

Участь у міських тренінгах "Молодь за екологічну безпеку Києва"
 Команда 7-х класів під керівництвом Манжос О. Ю. залучила до участі учнів молодшої школи: квести, вікторини у кабінетах, артрумі школи, шкільному подвір'ї.

Щиро дякуємо за таку важливу справу!

05.06.19

28 травня учениця 10 - А класу провела гру для 6-10 класів "Відгадай мелодію".

05.06.19

Наприкінці навчального року у 5 - Б класі відбувся дуже цікавий та незвичайний урок-проеет "У світі Гаррі Поттера".Не важко здогадатися, кому був присвячений цей урок;)

Всі були в захваті!

Дякуємо організаторам та учасникам!

22.05.19

Учні 7б, 8-а,б, 6-а,б та 10-а,б класів під керівництвом Мельник Т.М., Киянець З.О., Родін-Сови Л.П. та Шулікіної Н.Г. змагалися за нагороди зі школярами київських, львівських та одеських шкіл у раунді Всесвітнього кубку вчених (WorldScholar'sCup).

14.05.19

Сьогодні закінчився шаховий турнір на Кубок мера Києва «Кришталева тура» серед хлопчиків.
Учень 3-в класу Токтомушев Теймур став переможцем в групі 1-4 класи!
Дякуємо Головачову Мирону 10-а за участь.
Пишаємося нашими учнями!

11.05.19

Учні 6-х класів взяли участь у змаганнях "Дитяча легка атлетика".

Серед 25 команд посіли 8 місце.

Вітаємо!

11.05.19

09.05.2019 розпочато діяльність шкільного філіалу STEM - мережі з проведення майстер класу з гнучких технологій планування проектів SCRUM , який провела STEM- мама Петренко А.С. в 7-х класах та для наших STEM дівчат.
Далі буде...