21:32   20 02 2019, середа

16.02.19
Профорієнтація.
Відбулась зустріч  з вченим секретарем Національного політехнічного  університету для учнів 10-11 класі за участю Пасечної Є. А.
Щиро дякуємо за таку цікаву і корисну зустріч!
15.02.19

8 та 15 лютого учні 11-х класів в рамках курсу "Економіка" відвідали Музей грошей Національного банку України.

07.02.19

Наша школа приймає активну участь у громадській діяльності!

Протягом минулого тижня учні нашої школи збирали маленькі подаруночки для онкохворих діток!

Дуже дякуємо всім, хто долучився до цієї акції!

07.02.19

Сашко Дерманський — чи не найталановитіший і найпопулярніший в Україні молодий дитячий письменник.

Про його твори і книги можно багато всьго написати!

Учні молодших класів з задоволення зустріли і провели з ним зустріч!

Кожен учень мав змогу поспілкуватися з письменником, а також отримати книжку з його автографом!

Діти залишилися в захваті від зустрічі!

Оце так!!

Який гарний майстер-клас відбувся в 3 - В класі!

Всі діти виготовляли "Ялиночку Топіарій".

Топіарій - це декоративне дерево, виготовлене з підручних, доступних матеріалів.

Діти буди в захваті від своїх ялинок!

07.02.19

Подарунок хореографічного ансамблю 2-х класів "Наша школа"- танець "Тарантелла"!

Скільки позитиву та прекрасного подарували дівчата всім учням нашої школи!

Які в нас талановиті діти!

05.11.18
Заходи, присвячені 100-річчю  В. О. Сухомлинського.
02.10. 7-Б кл.
 І-е заняття творчої майстерні  хенд-мейд:територія творчості, техніка орігамі.
04.10. 4 -А кл., 2-е заняття
"Формування квітів з гарбузового насіння."
08.10. 4-Б,
  ,,Людина починається з добра". Складання творів за казками В. О. Сухомлинського.
09.10. 2-Б кл.,
31.05.18

Наприкінці травня в школі відбувся фінальний тур 2-го сезону гри « Що? Де? Коли?». Переможцями  цього року стала команда 10-А класу. Вітаємо! Започаткував проведення гри в нашій  школі учень 9-А класу Головачов Мирон,який підготував біля 360 цікавих питань. Гра захопила учнів 6-10 класів і стала справжнім інтелектуальним святом! До фотогалереї.

29.05.18

Підсумковий урок з географії для учнів 7-их класів по темі  "Материкі світу" вчитель Пасєчна Є. А. провела у форматі КВК.Також у якості ведучих приймали участь школярі 10-их класів . Учні 7-А класу презентували Північну Америку, 7_Б класу - Австралію. Команди порадували глядачів знаннями з географії та яскравою  грою, у змаганні перемогла дружба! До фотогалереї.