19:14   18 10 2019, п'ятниця

09.10.19

У рамках шкільного еко проекту розміщено фотогалерею "Ми у відповіді за тих, кого приручили".

Всі учні школи приносили свої фотографіїї разом з тваринами і теперь наші стіни біля головних сходинок прикрашені прекрасними фотокартинами!

Дякуюємо всім за участь!

08.10.19

Депутат ВР, юрист, мама нашої учениці, Плачкова Тетяна, 07 жовтня 2019 року провела для учнів 2-б класу урок на тему: " Права та обов'язки дитини"!. Діти із задоволенням сприймали інформацію та приймали активну участь!

09.10.19

У рамках еко проекту школи відбувся фестиваль творчості 1-9 класів "Якби тварини вміли говорити".

Різномаіття поробок з різного матеріалу (аплікації, поробки з природного матеріалу, з тканини, аплікації, витинанки, в'язані іграшки) , малюнки, чудові картини зуміли передати любов дітей до тварин.

.

09.10.19

01 жовтня 2019 відбулась зустріч учнів 10-11 класів з Миколою Карпюком. Ця подія має свою історію : Мирон Головачов, учень 11-А класу, протягом року підтримував своїми листами політв'язнів "бранців Кремля".
Після звільнення та повернення в Україну, Микола Карпюк зателенофував директорові  нашої школи Денисенку Віктору Юрієвичу. та щиро подякував за увагу учня школи.

Домовились про зустріч зі школярами, яка пройшла цікаво та у теплій атмосфері!
Пишіть листи, підтримуйте один одного!

25.09.19

12-20 вересня 2019 року на уроках біологіі у старших класах та на заняттях науково- експериментального гуртка "У світі прекрасного" у молодших класах було проведено демонстрацію фізіологічних дослідів "Гіроскопічний ефект" та "Тваринний гіпноз".

Усі учасники висловлюють щиру вдячність учениці 10А класу Лісовій Стефаніі та іі родині, які забезпечили птаха (курку) для проведення цих демонстрацій, що викликало неабияку цікавість та захоплення!

Щиро дякуємо Ткаченко Ксенії Миколаїіні за такі незвичайні уроки та гуртки!

"Краще один раз побачити, ніж сто раз почути"

16.09.19

12 вересня 2019 до Дня фізичної культури та спорту в школі серед учнів 5-х класів було проведено змагання "Мама, тато, я - дружня сім'я". Перемогла команда 5-А класу. Вітаємо переможців!

16.09.19

09 веречня 2019 учні 6-х класів брали участь у змаганнях "Дитяча легка атлетика IAAF" осіннього Кубку голови Шевченківського району м. Києва серед закладів середньої освіти, присвяченого Дню фізичної культури та спорту. Серед 26 команд команда нашої школи посіла 9 місце.

Вітаємо наших спортсменів зі вдалим виступом!

20.06.19

Наша школа продовжує роботу на платформі eTwinning Plus ( під патронатом Євросоюзу та Erasmus +). У цьому навчальному році учні школи брали участь у міжнародних проектах. Під час роботи з проектом "Давайте ділитися нашими цінностями" з країнами Турції, Румунії та Польщі учні обговорювали такі цінності,як -емпатію, повагу,дружбу,любов,толерантність та створили Дерево цінностей.

04.06.19

На День Києва 26.05.2019 р наша школа долучилась досвяткувань і команда 7-х класів була залучена до флешмобу "Молодь за екологічну безпеку Києва".

Дякуємо всім учасникам!

04.06.19

Участь у міських тренінгах "Молодь за екологічну безпеку Києва"
 Команда 7-х класів під керівництвом Манжос О. Ю. залучила до участі учнів молодшої школи: квести, вікторини у кабінетах, артрумі школи, шкільному подвір'ї.

Щиро дякуємо за таку важливу справу!