2:12   27 05 2018, неділя

20.05.18

Курос Гаффарі, американський дипломат, представник Посольства США, провів зустріч із учнями 10х класів 18 травня 2018 и. Під час зустрічі він розповів про систему освіти США та можливості для навчання та стажування іноземних студентів. Досить жваве спілкування торкалрся різноманітних тем, починаючи із вибору фахової спеціальності і до сприйняття України іноземцями, у тому числі, спираючись на власний досвід Куиоса Гаффарі.

20.05.18

17 травня відбувся День вишиванки, який став вже традиційним для вчителів та учнів нашої школи . Вся школа замайорила різнобарвними візерунками української вишиванки, пройшли різноманітні святкові заходи. Рада старшокласників підготувала флешмоб для учнів молодшої школи. Переглянути у фотогалереї.

14.05.18

8 травня. "Київський вальс". 8 травня в нашій школі пройшов відбірковий районний тур міського конкурсу "Київський вальс". Ведучими свята були учні Черненко Олександра (9-А) та Роман Іван (10-А), а Прохоренко Єва (6-В) і Мураховський Дмитро (6-В) всіх зачарували  своїм вальсом.
Учасники конкурсу подарували глядачам святкову весняну атмосферу, наповнену чарівністю та красою.

Перегляд у фотогалереї.

14.05.18

Гра "Вгадай мелодію". Яскравою подією травня стала музична гра серед 7-9 класів "Вгадай мелодію" . Проводили її вперше,але дівчата і хлопці встигли зацікавитись та полюбити цю захоплюючу гру. Підготувала та провела цей захід президент школи Черненко Олександра. Перможцем стала команда 9-А классу. До фотогалереї.

14.05.18

Екскурсія на бананову ферму.
Вчитель початкової школи Сушко Т.В. провела нестандартний урок природознавства з учнями 2-В класу  на Банановiй фермi в с.Рожни. Дiти побачили як ростуть мандарини, лимони, апельсини, ананаси, iнжир, лайм та, звичайно, банани.
Це була цікава та незабутня подорож! Переглянути у фотогалереї.

09.03.18

УКРАЇНА ВПЕРШЕ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ І ПЕРЕМОГЛА!

23.01.18

17 грудня 2017 року в рамках відбіркового турніру по FLL(FirstLegoLeague) команда учнів школи «Шлях до зірок» презентувала свій проект «Кругообіг води в природі» за який отримала нагороду та пройшла в наступний тур Всеукраїнського конкурсу!

Вітаємо!  До фотогалереї.

13.01.18

15 грудня.

Відбувся черговий благодійний ярмарок, коштами від якого була надана адресна підтримка хворим дітям «Таблетка»,  «ОХМАТДИТ» та постраждалим в зоні АТО.    Дякуємо всіх за участь у акції!​    До фотогалереї.