22:26   05 04 2020, неділя

Коронавірус

03.03.20

Вітаємо ученицю 7-Б класу Покидайло Маргариту з успіхом на престижному музичному конкурсі!

Подальших творчих успіхів!

01.03.20

Батьки та учні нашої школи долучилися до благодійної акції : допомога багатодітній родині, яка проживає у Шевченківському районі та перебуває у скрутному стані. Батьки алкоголем не вживають, але мають проблеми зі здоров'ям.
Велика і щира подяка всім, хто долучився до благодійної акції

23.02.20

21 лютого відбулась акція Ради старшокласників "Ангели майдану" до Дня вшанування Небесної Сотні.

Слава Україні!

23.02.20

20 лютого учні 11 класу відвідали колонну залу Мерії м. Києва, в якій відбувся захід до Дня пам'яі Героїв Небесної Сотні "Час плине, а пам'ять залишається".

25.02.20

7 лютого до Дня закоханих у Технічному ліцеї відбувся районний пісенний фестиваль. Яскравим та креативним виступом відзначились
 учні нашої школи з піснею "Shout" групи "Depeche mode".
Дякуємо учням 11-А класу Бакай Поліні, Івлєвій Катерині, Івлєву Артему, Сосюрі Ользі, учням 10 - А класу Лєсовій Стефанії, Авдєєнко Михайлу, учню 10-Б класу Лубєннікову Володимиру!
Дякуємо також за допомогу в організації виступу Краюшкіній Наталії Сергіївні та Задорозіній Г. Е.!

25.01.20

Дякуємо команді екскурсоводів музею "Історія школи 57 " Головачову Мирону, Нікітюк Євгенії, Ягнюк Олександрі за активну участь у міському етапі конкурсу шкільних екскурсоводів.

24.01.20

21 січня 2020 року відбулась зустріч - презентація по безпеці життєдіяльності волонтерів гуманітарної міжнародної організації з учнями 7-9 класів на тему: "Що я знаю про загрозу від вибухових речей".

24.01.20

Протягом грудня та січня учні нашої школи отримали яскраві враження від різноманітних заходів.
Учні 6-Б класу побував на виставці "Wow Ukrainе".
Учні 3-А класу у "Музеї Води".
Учні 5-А класу у Національному музеї історії України.
Учні 6-Б класу у музеї «Третя після опівночі».
Учні 8-А класу у  Музеї - квест "Сила підпису".
Учні 8-Б класу у музеї Всесвіт тіла.

Учні 10-Б класу на роледромі.
Учні 1-А клас на екскурсії до фабрики Roshen.

Та багато багато іншого...

24.01.20

Як же ми всі чекали на сніг! Але побачили його тільки на зимових канікулах у Татрах Польщі та Словаччини.
Зустріч Різдва у колі друзів, сонце, мороз, катання на лижах, відмінний настрій зробили поїздки незабутніми!

13.01.20

8 січня 2020 року відбувся  санітарно-просвітницький лекторій "Профілактика кишкових інфекцій".

Ви маєте можливість ознайомитись з матеріалами лекторія%

Гострі кишкові інфекції

Харчові отруєння