19:46   25 09 2017, понеділок

11.09.17

8 вересня. Спортивні змагання «Олімпійська перерва».

07.06.17

19 травня. «День відкритих дверей».

Для майбутніх першокласників  учні 3-Б класу під керівництвом Пойди Л.М. приготували цікаву  подорож до світу казок. До фотогалереї.

07.06.17

Учні 5-Б класу на чолі з класним керівником Манжос О.Ю.  у травні до Тижня  «GREEN WEEK» мали цікаву екскурсію до Музею води та захоплюючу подорож до міста Українка, де відвідали Трипільску ТЕС і  рибне господарство компанії «Осетр», головний продукт якого – чорна ікра. До фотогалереї.

31.05.17

«Вітаємо тебе, Японія!».
В нашій школі силами учнів, батьків 5-В та 10-х класів, на чолі з вчителем Новак Г.А., відбулося яскраве свято, яке було присвячено японській культурі. Дівчата та хлопці читали хоку і співали пісні японською, демонстрували прийоми східних єдиноборств, виконували танок «Квітуча сакура», а у чайній церемонії навіть всі присутні змогли прийняти участь. Особливо учнів зацікавило японське аніме.

31.05.17

Кубок Київського міського голови з шахів«Кришталева тура».

25.05.17

Вітаємо ученицю 7 "А" класу Бугрій Дар’ю, яка посіла призови місця в  фестивалі WIOSNA CIEPLICKA 2017 SILESIAN DANCE FESTIVAL у складі танцювального колективу "ASTI SCOOL" м. Київ. Дофотогалереї.

24.04.17

Екскурсія «Андріївський узвіз».Учні 4-Б класу з класним керівником Лісовою Т.В. та вчителе Новік О.П. ознайомилися з історією і красою однієї зі славнозвісних вулиць нашого міста. До фотогалереї.

02.04.17

"Школа і поліція". В школі № 57 запроваджено новий формат проведення просвітницько-профілактичних занять за програмою "Школа і поліція". Офіцер поліції проводить заняття англійською мовою. Це перші "ластівки", але учні та вчителі з цікавістю та задоволенням відвідують такі заняття.

21.03.17

Міжнародний проект «Безпека на дорозі».