18:16   10 12 2019, вівторок

05.12.19

Учениця 7-Б класу, нашої школи, Покидайло Маргарита приймала участь у концерті до 50-річчя Дитячої Київської Філармонії!
Пишаймося!

02.12.19

26 листопада відбулась конференція для учнів 9-10 класів "Біль і крик душі під знаком Голодомор" під керівництвом вчителя історії та права Горецького Володимира Анатолійовичаю

20.11.19

До Дня визволення Києва від нацистських загарбників для учнів 9-10 класів вчитель історії Горецький Володимир  Анатолійович, організував перегляд та обговорення документального фільму "В. Астаф'єв. Жахлива правда про війну".
Учні Ради старшокласників підготували та провели тематичні уроки у підшефних класах до Дня визволення Києва від нацистських загарбників.
Дякуємо учням:
 6-А класу - Волковінській Наталії, Литвиненко Діані, Попович Анастасії.
7-А класу - Кононову Микиті, Хрусту Дмитру.
7-Б класу - Квачадзе Зурабу, Коваленко Максиму,
8-А класу -Остапченко Дар'ї , Смисловій Альбіні.
8-Б класу - Велян Мілені, Зів - Зайочик Софії.
9-А класу - Савенко Мішель.
9-Б класу - Щепаловій Анастасії.
10-А класу - Лєсовій Стефанії, Земськовій Серафімі.
11-А класу - Головачову Мирону.
11-Б класу - Боровському Артему, Парчевській Анастасії.

07.11.19

4 листопада 2019 наші STEM дівчата Ємець Надія й Білай Арина та куратор STEM проекту Манжос Олена Юріївна відвідали фінальний захід до Міжнародного Дня Дівчат. Вони завітали до UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення та Верховної Ради. Взяли участь в освітньому уроці, де проектували власний закон та зустрілися з надихаючою та цілеспрямованою депутаткою Мариною Бардіною.
Колись давним-давно оголосили в Україні конкурс серед STEM-дівчат: мовляли, хто напише 20 найкращих відгуків на події минулі, тим подаруємо подорож до Верховної Ради в стольному Київ-граді...
Так, добре, закінчуємо із казками і повертаємося до реальності. STEM-дівчата у Верховній Раді - і це надзвичайно цікаво, незвично і ду-у-уже захоплююче!

09.10.19

У рамках шкільного еко проекту розміщено фотогалерею "Ми у відповіді за тих, кого приручили".

Всі учні школи приносили свої фотографіїї разом з тваринами і теперь наші стіни біля головних сходинок прикрашені прекрасними фотокартинами!

Дякуюємо всім за участь!

08.10.19

Депутат ВР, юрист, мама нашої учениці, Плачкова Тетяна, 07 жовтня 2019 року провела для учнів 2-б класу урок на тему: " Права та обов'язки дитини"!. Діти із задоволенням сприймали інформацію та приймали активну участь!

09.10.19

У рамках еко проекту школи відбувся фестиваль творчості 1-9 класів "Якби тварини вміли говорити".

Різномаіття поробок з різного матеріалу (аплікації, поробки з природного матеріалу, з тканини, аплікації, витинанки, в'язані іграшки) , малюнки, чудові картини зуміли передати любов дітей до тварин.

.

09.10.19

01 жовтня 2019 відбулась зустріч учнів 10-11 класів з Миколою Карпюком. Ця подія має свою історію : Мирон Головачов, учень 11-А класу, протягом року підтримував своїми листами політв'язнів "бранців Кремля".
Після звільнення та повернення в Україну, Микола Карпюк зателенофував директорові  нашої школи Денисенку Віктору Юрієвичу. та щиро подякував за увагу учня школи.

Домовились про зустріч зі школярами, яка пройшла цікаво та у теплій атмосфері!
Пишіть листи, підтримуйте один одного!

25.09.19

12-20 вересня 2019 року на уроках біологіі у старших класах та на заняттях науково- експериментального гуртка "У світі прекрасного" у молодших класах було проведено демонстрацію фізіологічних дослідів "Гіроскопічний ефект" та "Тваринний гіпноз".

Усі учасники висловлюють щиру вдячність учениці 10А класу Лісовій Стефаніі та іі родині, які забезпечили птаха (курку) для проведення цих демонстрацій, що викликало неабияку цікавість та захоплення!

Щиро дякуємо Ткаченко Ксенії Миколаїіні за такі незвичайні уроки та гуртки!

"Краще один раз побачити, ніж сто раз почути"