15:07   13 11 2019, середа

Новини

11.05.19

До Дня пам'яті та примирення.
"Пам' ятаємо. Перемагаємо".
Екскурсія 10-х класів до музею Корсуньсьскої битви у Корсунь - Шевченківському.

Фотогалерея

11.05.19

Команда 10-х класів "Сучасні спартанці" взяли участь у районному етапі міського конкурсу дитячо-юнацької гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура"), посіли 4 місце.

Вітаємо!

06.05.19

Вітаємо новообраного президента школи!

В цьому році в президентських перегонах перемогла учениця 9 - А класу Лісова Стефанія.

Ще раз вітаємо!

06.05.19

Школярі 6- Акласу залучились до світу природних наук на презенаціі, яку провели учні 7-А,7-Б та 7-В класів.
Магія та наука об'єднались у захоплюючому шоу!

Дякуємо за організацію та підготовку презентації Манжос Олену Юріївну!

Фотогалерея

02.05.19

Дівчата нашої школи вже традиційно відвідують конференцію "ДІВЧАТА STEM"
Участь брали учениці 10-класів та Манжос Олена Юріївна.

Творчих успіхів і натхнення!
 

02.05.19

Участь у проекті "Молодь - за екологічно безпечну столицю для життя", в рамках програми "Прозора влада та активна громада", за підтримкою КМДА.
 

25.04.19

Сьогодні, 25 квітня, у нашій школі проходив ярмарок!

В ньому приймали участь майже всі класи!

Щиро дякуємо всім учасникам!

02.05.19

25 кітня 2019 року на уроках природознавства у 5-х класах (вчитель Пасєчна Е. А.) та учні 11-А класу підготували та провели екологічний проект у форматі квеста: цікаво та пізнавально!

Дякуємо всім учасникам та організаторам цього цікавого уроку!

Фотогалерея

02.05.19

22 квітня – Всесвітній День Землі (International Mother Earth Day), свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Наша школа в цьому році також долучилася до цього свята і учні 2-х класів під керівництвом Новік Ольги Петрівни відзначили цей день: прикрашали шкільне подвір'я, висаджуючи квіти на клумбах.

Дякуємо всім учасникам!

18.04.19

12 квітня 2019 року відбувся районний етап турніру з шахів "Кришталева тура".
Учні нашої школи посіли призові місця у своїх групах!
1-4 класи Токтомушев Теймур - 2 місце.
5-8 класи Сімонова Аліна - 3 місце
9-11 класи Головачов Мирон - 1 місце.
Вітаємо переможців!