8:02   24 05 2019, п'ятниця

Акція пдітримки онкохворих дітей

Шкільний офіцер Руслана Грицюк поліції: запропонувала провести благодійну акцію на підтримку онкохворих діток. Адже ці маленькі герої, щодня борються за життя та мужньо витримують болючі процедури. Ці діти не мають можливості відвідувати школу та гуляти з друзями, позбавлені простих дитячих радощів.

Школярам запропонували намалювати малюнки та листи зі словами підтримки, а також по бажанню принести іграшки тощо. Відгукнулось 10 шкіл(наша школа в тому числі).
Протягом місяця офіцер розвозила зібрані іграшки та листи, щоб підбадьорити цих маленьких героїв.

Підтримка для них дуже важлива.
Дякую моїм школам

Чергова партія іграшок відправилася у Онкоцентр, дитяче відділення, на вул.Верховинна 69, Святошинський район.
Таким чином, завдяки учням та батькам  шкіл, замість запланованого одного лікарняного закладу, ми охопили три.
Інститут раку, Охматдит, Онкоцентр, - маленькі пацієнти цих закладів вже отримали новенькі іграшки, розмальовки , канцелярію та головне листівки з словами підтримки!

Ще раз дякуємо всім учням і батькам які приймали цчать у цій акції!