3:40   01 03 2021, понеділок

Декада іноземних мов/природничих наук,перший день

В цей чудовий сонячний день розпочався не лише новий робочий тиждень, а й Тиждень іноземних мов/природничих наук! Тема "Здоровий спосіб життя". Цього року кафедри об'єднали свої зусилля і підготували для учнів початкової школи низку наукових та мовних цікавинок! Сьогодні до наукової та мовної лабораторій завітали учні 4Б та 2А класів. Їх зустрічали, навчали та розважали учні 8А,Б та 10А,Б класів відповідно. Дякуємо за підготовку вчителям: Ткаченко Ксенії Миколаївні,Манжос Олені Юрьївні,Войтенко Олегу Валерійовичу(наукова лабораторія) та Ханевич Юлії Олександрівні,Рольській Анні Вадимівні,Кочетовій Світлані Вікторівні,Жолніній Ользі Валеріївні, Мельник Тетяні Миколаївні, Калашніковій Олені Володимирівні, Киянець Зої Олександріні, Мандрик Світлані Вікторівні,Ісуповій Наталії Михайлівні, Армашулі Тетяні Тимофіївні (мовна лабораторія).

Далі буде! Всім гарного і продуктивного тижня!