23:19   10 07 2020, п'ятниця

Коронавірус

До уваги батьків майбутніх першокласників!

На виконання наказів Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) від 27.05.2020 № 86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», від  25.05.2020  № 83 «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму робот після зняття карантинних обмежень» та з метою організованого прийому дітей до перших класів школа № 57 Шевченківського району м. Києва з 01 червня 2020 року розпочинає прийом заяв до 1-х класів.
З 01 червня 2020 року школа № 57 поновлює освітній процес із дотриманням положень Регламенту підготовки до відновлення освітнього процесу та за умов послаблення протиепідемічних заходів на території міста Києва, а саме: приймає управлінські рішення, складає графік роботи педагогічних працівників, організовує належні санітарно – гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, які їх замінюють), уточнює наявність вільних місць у 1-х класах, вносить зміни з подальшим оприлюдненням на офіційних веб – сайтах та інформаційних стендах графік прийому документів, відпрацьовує варіанти безпечних локацій (у будівлі закладів освіти, внутрішніх двориках, шкільних стадіонах), інформує батьків про зворотній зв’язок, за допомогою якого відбуватиметься попередній запис для подачі документів щодо зарахування дітей до закладів освіти тощо.
На  шкільному сайті та інформаційному стенді оприлюднено  інформацію щодо подачі документів: дата та час прийому документів; прогнозована кількість перших класів та кількість місць у них; документи, які необхідно подати для зарахування дитини до першого класу.
Отже, починаючи з 01 червня 2020 року просимо батьків зателефонувати до школи № 57 та записатись на зручний час, телефон (044) 278 44 31
 Заяви щодо зарахування дітей до перших класів та документи прийматимуться впродовж місяця з 01 червня по 30 червня 2020 року.
Шановні батьки!
Зважаючи на зазначені вище обставини та попередню узгодженість дій, просимо не створювати ажіотажу та скупченості людей під час прийому. Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров’я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички), з розумінням поставитися до проведення процедури температурного скринінгу та інших обмежувальних заходів.
Спільно та за умов взаєморозуміння ми зробимо цей процес керованим та якнайшвидше спрямованим на те, щоб ваша дитина вже у вересні стала щасливим першачком.
Дні роботи приймальної комісії в червні: 9 червня (вівторок),10 червня (середа),16 червня (вівторок),17 червня (середа),23 червня (вівторок),24 червня (середа).

Години прийому документів:
11.00.-13.00.,13.30.-16.00.
Місце прийому-спортмайданчик біля школи(в разі несприятливих погодних умов-внутришній двір у приміщенні школи).
Перелік документів,необхідних для зарахування дитини в 1-й клас:
1.Копія свідоцтва про народження дитини.
2.Заява до вступу в 1-й клас,написана особисто одним із батьків.(зразок заяви)
3.Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації #086-1/ о"Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду",оригінал або копія медичної довідки за формою#063" Довідка про щеплення".
4.Якщо є право на першочергове зарахування,документи,що це підтверджують.
З переліком цих документів можна ознайомитись на сайті школи у розділі "Інформація щодо організації прийому дітей до 1-их класів в 2020 році в сш 57".
Чекаємо на Вас,шановні батьки!
З повагою,
             адміністрація школи 57.