18:44   15 12 2018, субота

фестиваль шкільних франкофонних театрів "Вертеп"

1 грудня в школі #57 вперше відбувся Всеукраїнський фестиваль шкільних франкофонних театрів "Вертеп", організований Асоціацією викладачів французької мови України та Посольством Франції в Україні.Талановиті діти-актори 7 шкіл України презентували свої вистави французькою:"Маленький принц", "Різдвяна мрія", "Мольер', навіть "Червона Рута". Дякумо учням 7-В та 10 - А класам, класному керівникові Новак Г. А. та педагогу організатору Краюшкіній Н. С. за активну участь у заході. Висловлюємо подяку  організатору фестивалю Бурмистенко Т. В. - випускниці нашої школи та водночас матері учениці 7-В класу. Також висловлюємо подяку за активну участь у проведенні фестивалю випускниці 2013 року Драч Єлизаветі.   Переглянути у фотогалереї.

Відео виступу нашіх дітей1

Відео виступу нашіх дітей2