14:01   13 11 2019, середа

Міжнародний день дівчат-2019

До Міжнародного дня дівчат було проведено низку заходів з метою популяризації серед учениць та учнів нашої школи STEM (science, technology, engeneering, math) дисциплін. Представниці ІТ, технічних, наукових, громадських закладів прочитали лекції, провели майстеркласи, екскурсії та заоохотили дітей до більш близького знайомства зі світом природничих наук. Випускниці нашої школи Юлія Бурмістенко, Радник Генерального Директора з міжнародних зв‘язків, ООО "ДТЕК" та Боржемська Юлія, менеджер з регуляторної політикі ООО "ДТЕК Нафтогаз" розповіли про перспективи сучасної енергетики та ресурси України, акцентували увагу на переспективах енергонезалежності країни. Аліна Петренко, бізнес-аналітик ІТ компанії «Інфопульс», провела майстеркласс з «DesignThinking”- сучасної технології креативного вирішення проблем та створення нових продуктів. Представниці громадської організації ОБСЄ обговорили з учнями та ученицями 10-х класів питання гендерної рівності та розповіли про цінності та місію їхньої організації. Молекулярна біологиня, генетикиня та співзасновниця компанії «Myhelix” - Дар‘я Лосєва поділилася порадами щодо створення власного стартапу, перспективами навчання в Україні, тенденціями розвитку сучасної науки. А також розповіла про те, чи варто нам, українцям, вживати каву. Візит до інноваційного парку «UNIT city” справив на дівчат та хлопців велике враження. Простір сучасних ІТ технологій, цілодобова школа, лабораторія 3D друку- це тільки початок великого міста в місті, в якому є можливість реалізувати, здавалось би, неможливі ідеї та працює команда однодумців-новаторів!

Дякуємо всім за участь!!!