22:30   05 06 2020, п'ятниця

Коронавірус

Новорічний ярмарок

11 грудня батьки та учні школи провели традиційний ярмарок до Дня Святого Миколая. Як завжди, мета цього заходу - благодійність. Цього разу збирали кошти на потрібні препарати для онкохворих діток. Але це ще не все: також іде збір творчих наборів, які допоможуть діткам відволіктися та провести цікаво час. Іде збір іграшок, книжок, подарунків для дитячого будинку, подарунків до Дня св.Миколая для діток, що мають певний статус та знаходяться на лікуванні у лікарні Охматдит. Також не забули про притулок для тварин, які теж чекають на допомогу. Дякуємо чудовим нашим учням та їх батькам за чуйність та небайдужість. Працівники ювенальної превенції також долучилися до нашої події та зробили свій внесок. Дякуємо всім!

Фотогалерея події