20:21   21 09 2018, п'ятниця

Програма свят 2-В класу.

Програма свят 2-В класу. Подорож до Святого Миколая.     19 грудня 2017 року учні класу булу у гостях самого Святого Миколая (козацьке село Мамаєва Слобода). Святий Миколай був радий зустрічі з нашими діточками: заграв учням на бандурі, а учні заспівали пісню про Миколая... Святий Миколай вручив кожному учню пряника та дітки відправилися на майстер-клас, де виробляли свічки... Таке свято надовго запам'ятається дітям!  21 грудня 2017 року у  класі відбулася костюмована новорічна вікторина. Всі діти  приготували карнавальні костюми  і "захист" свого костюма: це були вірші, пісні, танці, гра на флейті.  Протягом усього концерту проходив Новорічний вікторина. Наприкінці  свята діти отримали подарунки та призи!