0:40   31 05 2020, неділя

Коронавірус

Дистанційне навчання

STEM дівчата

4 листопада 2019 наші STEM дівчата Ємець Надія й Білай Арина та куратор STEM проекту Манжос Олена Юріївна відвідали фінальний захід до Міжнародного Дня Дівчат. Вони завітали до UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення та Верховної Ради. Взяли участь в освітньому уроці, де проектували власний закон та зустрілися з надихаючою та цілеспрямованою депутаткою Мариною Бардіною.
Колись давним-давно оголосили в Україні конкурс серед STEM-дівчат: мовляли, хто напише 20 найкращих відгуків на події минулі, тим подаруємо подорож до Верховної Ради в стольному Київ-граді...
Так, добре, закінчуємо із казками і повертаємося до реальності. STEM-дівчата у Верховній Раді - і це надзвичайно цікаво, незвично і ду-у-уже захоплююче!
Якщо чесно, ми спочатку не знали, чого очікувати від цього дня (бо це важко назвати просто екскурсією), а потім все закрутилося: Фонд ООН з питань народонаселення (це тільки звучить страшно, насправді вони дружні і круті, адже займаються питаннями гендерної рівності та протидії насильству), безпосередньо Верховна Рада, а тоді кульмінація - зустріч із депутаткою Мариною Бардіною, яка виявилася дуже доброзичливою та надихаючою, і тепер в нас є така чудова знайома!
А ще ми з дівчатами фактично розробили свій законопроект про користування мобільними телефонами у школі. Кажуть, він піде на розгляд до сесійної зали Ради. Що ж, ми намагалися якомога пом'якшити нашу долю :)
Одним словом, ми отримали цілком новий досвід, а більшість, сподіваюся, відчула себе сильнішими і здатними робити більше, ніж уявляли собі раніше. Цей день, проведений в оточенні прекрасних дівчат і неперевершених жінок, ми точно запам'ятаємо ще надовго!
Надія Ємець, учениця 11- Б класу

Фотогалерея