17:50   15 12 2018, субота

Туристичний зліт 22 вересня

Туристичний зліт 22 вересня, Труханів острів. Наша школа має багато традицій, які згуртовують шкільний колектив та прикрашають  його життя. Доброю традицією стало проведення щороку  туристичного зльоту - це один із улюблених заходів школярів, вчителів та батьків. У веселій та дружній атмосфері  команди учнів 9-11 класів пройшли змагання та конкурси : " Візитка", "Естафета знань", "Встановлення намету", "Укладання рюкзаку", "Підвісна переправа", "Туристична пісня"...Учасники демонстрували спритність, кмітливість, винахідливість, взаємодопомогу. Як і завжди, яскравою  та очікуваною подією стали змагання "Веселі старти", у яких брали участь батьки школярів.  Всі учасники Туристичного зльоту отримали заряд бадьорості та гарного настрою на довгий час! Переглянути у фотогалереї.