20:31   28 10 2021, четвер

Турзліт 2021

11 вересня на Трухановому острові відбувся туристичний зліт школи № 57 " Осіння стежка ".
Цей традиційний і улюблений учнями, вчителями та батьками захід проводиться впродовж багатьох років з метою популяризації здорового способу життя , підвищення ефективності спортивного туризму та краєзнавства.
Час, проведений на туристичному зльоті, промайнув цікаво, насичено,весело. Теплий осінній день дав змогу насолоджуватися свіжим осіннім повітрям і теплим сонцем.
Після урочистого відкриття зльоту команди привітав директор школи Денисенко В.Ю.
Перший конкурс "Візитка" дав можливість познайомитись з командами, які продемонстрували командний дух, огригінальність, почуття гумору.
Далі на учасників чекали конкурси та естафети : "Естафета знань", "Встановлення намету", "Укладення рюкзаку", "Підвесна переправа", "Переправа", "На привалі з казаном", "Шифрування", "Медицина", "Веселі старти", "Шанс". Під час змагань учасники проявили необхідні для туризму знання та навички, фізичну підготовку.
Як завжди, захоплюючою стала естафета "Веселі старти " для команд батьків, яка відбулась за бурхливою підтримкою глядачів.
Останнім акордом стало позаконкурсне виконання туристичної пісні: різномаїття пісень, яскраве та емоційне виконання створило піднесену та ліричну атмосферу.
Вітаємо переможців туристичного зльоту , команди 10-Б та 10-В класів, які посіли 1-ше місце!
Щиро дякуємо організаторам туристичного зльоту: адміністрації школи, кафедрі фізичної культури,
колективу суддів!
Дякуємо учасникам змагань , вчителям та батькам нашої школи за
позитивний та піднесений настрій , веселу та дружню атмосферу!
Відео події https://drive.google.com/file/d/16Pw5G9BtxGQ_YPvKncyOYBygGPfCZ1Gv/view?u...