9:46   27 06 2019, четвер

Всеукраїнський конкурс «Кращі STEM-уроки: як викладати».

Вітаємо з перемогою Манжос Олену Юріївну, вчителя біології та хімії школи № 57 м. Києва!
В Україні був проведений Всеукраїнський конкурс «Кращі STEM-уроки: як викладати». Організатори - Центр «Розвиток Корпоративної  Соціальної  Відповідальності», “Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFA Ukraine”, Міністерство освіти і науки України. Партнери- Інститут модернізації змісту освіти МОН, STEM Coalition Ukraine, компанія ИТ-Интегратор.
В конкурсі взяли участь 329 уроків від вчителів із 17 регіонів України. Журі Конкурсу та незалежні експерти протягом жовтня та листопада обирали найкращі уроки, які потрапили до наступного етапу Конкурсу.  Автори цих уроків презентували свій урок на Всеукраїнській конференції в м. Київ 11 грудня.
Киянець Зоя Олександрівна, учитель англійської  мови, та Манжос Олена Юріївна, учитель хімії та біології школи № 57 м. Києва з уроком «Справа містера Х» та Манжос Олена Юріївна з уроком «Чудо природної техніки: кістки та суглоби» пройшли до фіналу конкурсу,  в якому змагалися 40 кращих уроків. До супер-фіналу 11 грудня потрапило 25 робіт, з яких обрали 10 переможців. Серед них - урок Манжос Олени «Чудо природної техніки: кістки та суглоби».
Автори уроків, що перемогли, отримали грошові премії.

Вітаємо Олену Юріївну! Пишаємося! Бажаємо натхнення та подальших успіхів!Переглянути у фотогалереї.