12:31   21 09 2019, субота

Досягнення вчителів

В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає осягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом. Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

Вiд людини освiченої до людини гуманної, шляхетної, iнтелiгентної - таке гасло педагогiчного колективу школи.
Є школи, в яких цiнується слово - i це добре!
Є школи, в яких цiнується справа - i це добре!
Є школи, в яких цiнується Особистiсть - ми за цю школу!

В школi N57 працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив. Серед них:

• заслужених вчителiв України - 2
  • вчителiв-методистiв - 28
  • вчителiв вищої категорiї -49
  • відмінники освіти - 7
  • відмінники столичної освіти - 1
  • Соросiвських лауреатiв-1
    Десятеро з них - це випускники школи, якi в найкращий спосiб пiдтримують та продовжують традицiї своїх наставникiв у навчаннi та вихованнi учнiв. Школа пишається своїми учительськими династiями.
Бібік В. В. Соросівський учитель
Дерека С. А. переможець конкурсу “Класний керівник року(1999-2000)”
Семко О. В. кавалер ордену “Трудовой славы“
Іванова О.М. Лауреат конкурсу "Вчитель року" з української мови та літератури
Роїк Т. О. Лауреат конкурсу "Вчитель року" з інформатики

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців Всеукраїнської Олімпіади це Шпанько Маргарита Семенівна(4 учні), Іващенко Олена Германівна (3 учні), Мельник Тетяна Миколаївна (3 учні), Алексєєва Світлана Василівна (3 учні), Шулікіна Наталія Георгіївна (1 учень), Роїк Тетяна Олександрівна(2 учні).

Дякуємо вчителям, які підготували учнів, переможців та призерів шкільних і районних предметних олімпіад. У 2017/2018 навчальному році це

• Бібік Валерій Васильович
  • Ткачук Таісія Григоріївна