21:32   20 02 2019, середа

Освітні проекти

Для старшокласників введені нові учбові курси :
«Бізнес - англійська» (Мельник Т. М.)
«Прикладна економіка» (Денисенко В.Ю.)
«Лексікографія» (Московченко А.М.)
«Ділове мовлення» (Іванова О.М.)
«Країнознавство(англійською мовою)» (Калашникова О.В.)
Установлені партнерські зв'язки зі школами:
1.Ліленд енд Грей (штат Вермонт, США) - з 1989 р.
2.Гімназія Теодора Гейса (Людвігхафен на Рейні, Німеччина - з 1991 р.
4.Приборжавська ЗСШ, Іршавського району Закарпатської обл.
Введено викладання німецької та французької  мов з 5 класу.
 Iсторiя, географiя України, оповiдання про iсторiю Києва, українознавство вивчається державною мовою. викладання ведеться фахiвцями-фiлологами. У старших класах введено факультативи "Дiлове мовлення", "Культура мови та стилiстика", в середнiх - "Цiкава граматика".
   Всi адмiнiстратори школи - люди високого професiоналiзму, проте їх об'єднує не тiльки доскональне знання справи, а i велика любов до мистецтва.
  Дiти багато подорожують, вивчаючи iсторiю й сьогодення нашої Батькiвщини. Карпати й Крим, Львiв i Чернiгiв, Умань i Бiла Церква, Переяслав-Хмельницький i Вiнниця - ось тiльки кiлька мiсць, де побували учнi за останнiй рiк. Вiдвiдують дiти музеї й театри Києва, бувають на виставках т а екскурсiях по мiсту.
    Про певнi успiхи у вихованнi громадянськостi свiдчать активна участь дiтей в акцiях "Вiд серця до серця" - допомога дiтям, що постраждали вiд повенi в Закарпаттi, пiклування про ветеранiв, шефська допомога дитячому будинку "Малятко", участь у трудовому загонi старшокласникiв, робота Ради старшокласникiв, чергування учнiв по школi, проведення "Дня самоуправлiння", а також їх бажання висловити свої думки з найактуальнiших проблем сьогодення щиро, безпосередньо, як це було в ситуацiї з участю старшокласникiв у конкурсах "Якби я був Президентом" та "Творення держави - справа кожного з нас". Роботи бiльшостi старшокласникiв свiдчать про небайдужiсть до того, що вiдбувається у нас в країнi, про розумiння найважливiших подiй, про намагання розв'язати найпекучiшi проблеми i, що найголовнiше, про вже сформоване у бiльшостi з них почуття громадянськостi, вiри в майбутнє своєї України, бажання взяти участь в його будiвництвi. У трьох номерах газети "Хрещатик" напередоднi виборiв Президента пiд рубрикою "Вустами немовляти" друкувалися уривки з їх творiв .
    У кiнцi першого пiврiччя в День народження школи (17 квiтня) учням 11 класiв - вiдмiнникам у навчаннi вручаються шкiльнi стипендiї. Кращi знавцi української мови одержують Шевченкiвськi стипендiї, англiйської - Шекспiрiвської. На основi опитування вчителiв визначається переможець конкурсу "Учень року". На урочистих зборах нагороджуються переможцi шкiльних, районних та мiських олiмпiад з рiзних предметiв та учнi, що вибороли призовi мiсця на конкурсi в Малiй академiї наук. Переможцi заохочуються грошовими премiями.