19:15   18 10 2019, п'ятниця

Освітні проекти

Для старшокласників введені нові учбові курси :
«Бізнес - англійська» (Мельник Т. М.)
«Прикладна економіка» (Денисенко В.Ю.)
«Лексікографія» (Московченко А.М.)
«Ділове мовлення» (Іванова О.М.)
«Країнознавство(англійською мовою)» (Калашникова О.В.)
Введено викладання німецької та французької  мов з 5 класу.
 Школа 57 бере активну участь в організації та впровадженні проектів
 е-twinning Plus (під керівництвом Родін-Сови Л.П.) та Languabooks (під керівництвом Рогози Н.В.), що дає змогу обмінюватися досвідом з іноземними колегами, а також сприяє зміцненню мотивації учнів щодо вивчення іноземних мов.
eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії в рамках Східного партнерства Європейського Союзу, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні 3 та 6 класів також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів з такими країнами як Турція, Португалія, Франція, Італія, Греція, Румунія. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.
У свою чергу вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.
А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!
Проект Languabooks - інтерактивні книжки використовуються в спеціалізованій школі 57 з поглибленим вивченням англійської мови з 2014 року в роботі з 2,3,5,6 класами по дві години на тиждень у лінгафонній лабораторії LanguaLab (кабінет 30а) на уроках англійської мови та кабінеті інформатики у позаурочний час, як додаткові заняття з англійської мови. За перший рік роботи 140 книжок було розподілено за рівнями для 2-6 класу у відповідності до вимог програми та навчального плану, а також було надано учням школи доступ до книжок з метою використання їх у якості домашнього читання. У 2015 році було розпочато читання учнями у гуртку з англійської мови на базі кабінету інформатики з використанням гарнітур (навушників та мікрофонів) під керівництвом вчителя англійської мови Родін-Сови Л.П.
У 2017 році було створено лінгафонну лабораторію LanguaLab з використанням ноутбуків ChromeBooks у кабінеті 30а (вчитель Рогоза Н.В.), що дало можливість використовувати електронні інтерактивні книги для читання на уроках англійської мови згідно розкладу. На сьогоднішній день на уроках англійської мови та під час гуртків читають учні 2,3,5 та 6 класів.