19:49   25 09 2017, понеділок

Освітні проекти

Для старшокласників введені нові учбові курси :
«Бізнес - англійська» ()
«Прикладна економіка» (Денисенко В.Ю.)
«Лексікографія» (Московченко А.М.)
«Ділове мовлення» (Іванова О.М.)
«Конституційне право» (Лясківська Л.А.)
«Міжнародне право» (Лясківська Л.А.)
«Авторське право»  (Лясківська Л.А.)
«Країнознавство(англійською мовою)» ()
«Англійська та американська література» (Шпанько М.С.)

Установлені партнерські зв'язки зі школами:
1.Ліленд енд Грей (штат Вермонт, США) - з 1989 р.
2.Гімназія Теодора Гейса (Людвігхафен на Рейні, Німеччина - з 1991 р.
4.Приборжавська ЗСШ, Іршавського району Закарпатської обл.

Введено викладання німецької мови з 5 класу.
У школi викладання бiльшостi предметiв ведеться росiйською мовою.
 Iсторiя, географiя України, оповiдання про iсторiю Києва, українознавство вивчається державною мовою. викладання ведеться фахiвцями-фiлологами. У старших класах введено факультативи "Дiлове мовлення", "Культура мови та стилiстика", в середнiх - "Цiкава граматика".
   Всi адмiнiстратори школи - люди високого професiоналiзму, проте їх об'єднує не тiльки доскональне знання справи, а i велика любов до мистецтва.
  Дiти багато подорожують, вивчаючи iсторiю й сьогодення нашої Батькiвщини. Карпати й Крим, Львiв i Чернiгiв, Умань i Бiла Церква, Переяслав-Хмельницький i Вiнниця - ось тiльки кiлька мiсць, де побували учнi за останнiй рiк. Вiдвiдують дiти музеї й театри Києва, бувають на виставках т а екскурсiях по мiсту.
    Про певнi успiхи у вихованнi громадянськостi свiдчать активна участь дiтей в акцiях "Вiд серця до серця" - допомога дiтям, що постраждали вiд повенi в Закарпаттi, пiклування про ветеранiв, шефська допомога дитячому будинку "Малятко", участь у трудовому загонi старшокласникiв, робота Ради старшокласникiв, чергування учнiв по школi, проведення "Дня самоуправлiння", а також їх бажання висловити свої думки з найактуальнiших проблем сьогодення щиро, безпосередньо, як це було в ситуацiї з участю старшокласникiв у конкурсах "Якби я був Президентом" та "Творення держави - справа кожного з нас". Роботи бiльшостi старшокласникiв свiдчать про небайдужiсть до того, що вiдбувається у нас в країнi, про розумiння найважливiших подiй, про намагання розв'язати найпекучiшi проблеми i, що найголовнiше, про вже сформоване у бiльшостi з них почуття громадянськостi, вiри в майбутнє своєї України, бажання взяти участь в його будiвництвi. У трьох номерах газети "Хрещатик" напередоднi виборiв Президента пiд рубрикою "Вустами немовляти" друкувалися уривки з їх творiв .
    У кiнцi першого пiврiччя в День народження школи (17 квiтня) учням 11 класiв - вiдмiнникам у навчаннi вручаються шкiльнi стипендiї. Кращi знавцi української мови одержують Шевченкiвськi стипендiї, англiйської - Шекспiрiвської. На основi опитування вчителiв визначається переможець конкурсу "Учень року". На урочистих зборах нагороджуються переможцi шкiльних, районних та мiських олiмпiад з рiзних предметiв та учнi, що вибороли призовi мiсця на конкурсi в Малiй академiї наук. Переможцi заохочуються грошовими премiями.