21:10   22 10 2018, понеділок

Педагогічний колектив

Учителі-лауреати Соросівської премії:

  • Бондаренко Людмила Михайлівна 
  • Бібік Валерій Васильович

Англiйська мова:

  • Алєксеєва Свiтлана Василiвна
  •  Армашула Тетяна Тимофіївна
  •  Бочарова  Наталія Ігорівна
  • ДенисенкоРаїса Анатоліївна
  • Денисенко Антоніна Леонідівна
  • Калашникова Олена Володимирівна
  • Iващенко Олена Германiвна
  • Ігнатова Тетяна Володимирівна
  • Мельник Тетяна Миколаївна
  • Мандрик Світлана Вікторівна
  • Ханевич Юлія Олександрівна
  • Шулікіна Наталія Георгіївна
  • Шіхавцова Тетяна Володимирівна
  • Шулікіна Наталія Георгіївна
  • Родін-Сова Любов Петрівна
  • Миронюк Марина Іванівна
  • Киянець Зоя Олександрівна
  • Компанієць Ганна Сергіївна
  • Рогоза Наталія Володимирівна
  • Романова Анна Вадимівна
  • Ханевич Юлія Олександрівна

Росiйська мова(як мова нацменшин): 

  • Брицька Злата Олександрівна
  • Новак Анна Анатоліївна
  • Новiкова Оксана Гримівна
  • Школьник Тетяна Петрівна

Українська мова:

  • Савченко Олена Володимирівна
  • Іванова Олена Миколаївна
  • Мороз Свiтлана Володимирiвна
  • Московченко Антоніна Миколаївна
  • Пономарьова Олена Михайлівна
  • Попович Людмила Петрівна

Математика: 

  • Денисова Iрина Вiкторiвна
  • Денисенко Віктор Юрійович
  • Дерека Світлана Анатоліївна
  • Стрижевська Євгенiя Леонiдiвна
  • Усенко Тетяна Сергіївна
  •  

Історія, право:

  • Позднякова Марина Валентинівна
  • Горецький Володимир Анатолійович

Iнформатика:

  • Роїк Тетяна Олександрiвна
  • Кривошеєва Аліна Сергіївна
  • Кривошеєв Олексндр Володимирович

Фiзика:

  • Бiбiк Валерiй Васильович
  • Ткачук Таiсiя Григорівна

Хiмiя:

  • Манжос Олена Юріївна

Біологія:

  • Бондаренко Людмила Михайлівна
  • Ткаченко Ксенія Миколаївна

Фiзичне виховання:

  • Косточкiн Анатолiй Васильович
  • Полтавченко Алла Василівна
  • Торчинський Олег Ізяславович
  • Шикина Юлія Володимирівна

Німецька мова:

  • Федотова Світлана Анатоліївна
  • Жолніна Ольга Валеріївна

Музика:

  • Краюшкіна Наталья Сергіївна

Географія:

  • Пасечна Євгенія Анатоліївна

Французька мова:

  • Кочетова Світлана Вікторівна

Основи здоров'я та захист вітчизни:

  • Семко Олена Віталіївна

Допризивна підготовка юнаків:

  • Косточкін Анатолій Васильович

    Початкова школа:

  • Мащук Марина Віталіївна
  • Кісуріна Лідія Олександрівна
  • Кошель Вікторія Миколаївна
  • Москальова Олена Євгенівна
  • Пойда Людмила Миколаївна
  • Попович  Людмила Петрівна
  • Сушко Тетяна Володимирівна
  • Тонковид Наталія Олексіївна
  • Цимбаненко Ольга Стефанівна
  • Лісова Тамара Василівна
  • Літвін Світлана Петрівна
  • Новік Ольга Петрівна
  • Русілова Тетяна Сергіївна
  • Шиманська Марина Віталіївна
  • Вєрич Ольга Володимирівна
  • Мельниченко Тетяна Олегівна

Трудове навчання(Технології):

  • Антонюк Ганна Едуардівна(малювання)
  • Гаєнко Ольга Юріївна

    Завідувач бібліотекою, бібліотекар:

  • Компанець Тетяна Володимирівна
  • Немировська Наталія Азрієльєвна

Природознавство:

  • Новик Ольга Петрівна

Практичний психолог:

  • Анікєєва Дар'я Віталіївна

Соціальний педагог:

  • Карпілянська ЗінаїдаФедорівна

Медсестра:

Задоєнко Ірина Євгеніївна

Секретар директора:

Коваленко Тетяна Миколаївна

Іспектор по харчуванню

Сауляк Людмила Григоріївна

Заступник директора з АГЧ

Семко Микола Якович

Кожний восьмий викладач школи-її випускник.