4:02   25 11 2017, субота

Педагогічний колектив

Учителі-лауреати Соросівської премії:

  • Бондаренко Людмила Михайлівна 
  • Бібік Валерій Васильович

Англiйська мова:

  • Шпанько Маргарита Семенiвна
  • Алєксеєва Свiтлана Василiвна
  •  Армашула Тетяна Тимофіївна
  •  Бочарова  Наталія Ігорівна
  • Калашникова Олена Володимирівна
  • Iващенко Олена Германiвна
  • Мельник Тетяна Миколаївна
  • Мандрик Світлана Вікторівна
  • Ханевич Юлія Олександрівна
  • Шулікіна Наталія Георгіївна
  • Асаулюк Тетяна Володимирівна
  • Вертегел Анастасія Сергіївна
  • Миронюк Марина Іванівна
  • Шіхавцова Тетяна Володимирівна
  • Шулікіна Наталія Георгіївна
  • Родін-Сова Любов Петрівна
  • Миронюк Марина Іванівна
  • Коренчук Юлія Олександрівна
  • Ігнатова Тетяна Володимирівна
  •  
  •  

Росiйська мова: 

  • Брицька Злата Олександрівна
  • Новак Анна Анатолівна
  • Новiкова Оксана Гримівна
  • Школьник Тетяна Петрівна

Українська мова:

  • Савченко Олена Володимирівна
  • Іванова Олена Миколаївна
  • Мороз Свiтлана Володимирiвна
  • Московченко Антоніна Миколаївна
  • Пономарьова Олена Михайлівна

Математика: 

  • Денисова Iрина Вiкторiвна
  • Дерека Світлана Анатоліївна
  • Стрижевська Євгенiя Леонiдiвна
  • Усенко Тетяна Сергіївна
  • Денисенко Віктор Юрійович

Історія, право:

  • Позднякова Марина Валентинівна
  • Горецький Володимир Анатолійович

Iнформатика:

  • Роїк Тетяна Олександрiвна
  • Кривошеєва Аліна Сергіївна
  • Кривошеєв Олексндр Володимирович

Фiзика:

  • Бiбiк Валерiй Васильович
  • Ткачук Таiсiя Григорівна

Хiмiя:

  • Манжос Олена Юріївна

Біологія:

  • Бондаренко Людмила Михайлівна
  • Ткаченко Ксенія Миколаївна

Фiзичне виховання:

  • Косточкiн Анатолiй Васильович
  • Полтавченко Алла Василівна
  • Торчинський Олег Ізяславович
  • Шикина Юлія Володимирівна

Німецька мова:

  • Федотова Світлана Анатоліївна
  • Жолніна Ольга Валеріївна

Музика:

  • Краюшкіна Наталья Сергіївна

Географія:

  • Пасєчна Євгенія Анатоліївна

Французька мова:

  • Данченко Анастасія Арнольдівна
  • Кочетова Світлана Вікторівна

Основи здоров'я та захист вітчизни:

  • Семко Олена Віталіївна

Допризивна підготовка юнаків:

  • Косточкін Анатолій Васильович

    Початкова школа:

  • Мащук Марина Віталіївна
  • Кісуріна Лідія Олександрівна
  • Кошель Вікторія Миколаївна
  • Москальова Олена Євгенівна
  • Пойда Людмила Миколаївна
  • Попович  Людмила Петрівна
  • Сушко Тетяна Володимирівна
  • Тонковид Наталія Олексіївна
  • Цимбаненко Ольга Стефанівна
  • Лісова Тамара Василівна
  • Новік Ольга Петрівна

Трудове навчання(Технології):

  • Гнатюк Ірина Валентинівна

    Завідувач бібліотекою, бібліотекар:

  • Компанець Тетяна Володимирівна
  • Немировська Наталія Азрієльївна

Кожний восьмий викладач школи-її випускник.