16:20   21 05 2022, субота

Переможці олімпіад

Переможці інтелектуальних змагань учнів «Ерудит-2021»

 

З української мови та літератури:

  1. Бурмістенко Максим Олександрович 9-В – ІІІ ст
  2. Денисенко Світлана Юріївна 10-А – ІІІ ст
  3. Шеремет Марія Юріївна 10-А – ІІІ ст
  4. Юсупова Олександра Дмитрівна 10-А – ІІІ ст
  5. Петренко Олександр Євгенович 11-А – ІІІ ст

З математики:

  1. Покидайло Маргарита Марківна 8-Б – ІІ ст
  2. Данилова Катерина Сергіївна 8-Б – ІІІ ст

З англійської мови:

  1. Бурмістенко Максим Олександрович 9-В – ІІ ст
  2. Зів-Зайончик Софія Олександрівна 9-Б – ІІ ст
  3. Мураховський Дмитро Денисович 9-В – ІІ ст
  4. Денисенко Світлана Юріївна 10-А – ІІ ст
  5. Савенко Мішель Андріївна 10-А – ІІ ст
  6. Тедіашвілі Еліна Рустамівна 10-А – ІІ ст
  7. Шеремет Марія Юріївна 10-А – ІІ ст
  8. Бугрій Дар’я Єгорівна 11-А – ІІ ст
  9. Дєтковський Данііл Сергійович 11-А – ІІ ст
  10. Мельник Анна Сергіївна 11-Б – ІІ ст
  11. Сетенко Єлизавета Михайлівна 11-Б – ІІ ст
  12. Трейтяк Анастасія Олександрівна 11-Б – ІІ ст
  13. Шахунов Ілля Володимирович 11-Б – ІІ ст
  14. Гао Аньжань 9-Б – ІІІ ст
  15. Карпач Аксенія Тарасівна 9-Б – ІІІ ст
  16. Покидайло Маргарита Марківна 8-Б – ІІІ ст (за 9й клас)
  17. Сидоренко Марія Андріївна 8-? – ІІІ (за 9й клас)
  18. Онуфрієва Марія Олександрівна 10-Б – ІІІ ст
  19. Сичова Марія Євгенівна10-Б – ІІІ ст
  20. Шуклiн Олександр Олександрович 11-А – ІІІ ст

З французької мови:

  1. Бугрій Дар’я Єгорівна 11-А – І ст

З німецько мови:

  1.  Гао Аньжань 9-Б – ІІІ ст
  2. Жученко Олександра Олександрівна 9-А – ІІІ ст
  3. Денисенко Світлана Юріївна 10-А – ІІІ ст
  4. Сичова Марія Євгенівна 10-Б – ІІІ ст
  5. Бугрій Дар’я Єгорівна 11-А – ІІІ ст

З фізики:

  1. Войтенко Ірина Олегівна 8-А – І ст
  2. Покидайло Маргарита Марківна 8-Б – ІІ ст
  3. Данилова Катерина Сергіївна 8-Б – ІІІ ст

З хімії:

  1. Войтенко Ірина Олегівна 8-А – І ст
  2. Гаценко Аріна Володимирівна 8-А – ІІІ ст
  3. Данилова Катерина Сергіївна 8-Б – ІІІ ст

З географії:

  1. Денисенко Світлана Юріївна 10-А – ІІІ ст

Загалом 40 призових місць!

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх постерного захисту та участі у науковій конференції, на підставі рішення журі І (районного) етапу конкурсу наступні учні школи посіли 7 призових місць (із 7 учнів школи, які брали участь у захисті) в таких секціях: 

 

Прізвище та ім’я учня/учениці

Клас

Місце

Секція

Вчитель

1

Полтавченко Анастасія

9-В

1

Англійська мова

Киянець З.О.

2

Лисенко Євгенія 

9-Б

2

3

Барсук Ярослава

10-Б

2

Хімія

Манжос О.Ю

4

Кокоріна Софія

9-Б

1

Медицина

Манжос О.Ю

5

Соколова Марина

9-Б

2

Зоологія, ботаніка

Манжос О.Ю

6

Руденко Марія

9-Б

3

7

Земскова Серафіма 

11-А

2

Загальна біологія

Ткаченко К.М.

 

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх постерного захисту та участі у науковій конференції, на підставі рішення журі ІІ (міського) етапу конкурсу наступні учні школи посіли 3 призових місця в таких секціях:

 

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Секція

Вчитель

1

Полтавченко Анастасія

9-В

3

Англійська мова

Киянець З.О.

2

Кокоріна Софія

9-Б

3

Медицина

Манжос О.Ю

3

Соколова Марина

9-Б

3

Зоологія, ботаніка

Манжос О.Ю

 

 

Результати участі учнів школи у предметних олімпіадах у 2019-2020 н.р.

Результати участі учнів школи у конкурсі-захисті наукових робіт МАНу у 2019-2020 н.р.