3:58   25 11 2017, субота

Спортивні перемоги

• Баскетбол:один з найпопулярнiших видiв спорту в школi; збiрна школи двiчi фiналiст Мiської баскетбольної лiги.
  • Футбол:один з найпопулярнiших видiв спорту в школi; збiрна школи багаторазовий переможець районних футбольних змагань.
  • 30 жовтня-4 листопада 2000 р. проходять фiнальнi шкiльнi футбольнi iгри; фiналiсти:
  • Гiрськi лижi: один з найпопулярнiших видiв спорту в школi; кожного року декiлька груп учнiв 6-11х класiв виїжджають для тренувань у Карпати.
  • Збiрна команда школи щорiчно бере участь у мiськiй легкоатлетичнiй естафетi, виступаючи за Шевченківський район (   - мiсце).
  • Збiрна команда школи щорiчний переможець комбiнованої естафети на честь Дня фiзкультурника.
  • Популярнi змагання:
    • "Веселi старти" (турнiри, кубки 6х-7х класiв)
    • iгри в лапту (подiбно до бейсболу)
    • iгри в перестрiлку (7i класи)
  • Туризм: традицiйнi щорiчнi походи в райони Карпат (декiлька груп за рiк, 5-11тi класи, часто беруть участь випускники школи);
    Щорiчно проводиться шкiльний туристичний злiт; беремо участь у районному туристичному зльотi.
  • День здоров'я: щорiчно, переважно взимку, проводиться для учнiв та вчителiв школи.