4:54   29 07 2021, четвер

Зірки нашої школи

Ті, що прагнуть вершин.
Школа...Перша сходинка до пізнання світу і себе як особистості. Ми всі проходимо через етап відкриттів, усвідомлення, розуміння.Проте декому цього замало. І тоді розпочинаються пошуки.Що б іще хотілось? Чим би ще зайнятися? Як збагатити світогляд, окрім шкільної науки?
Пошуки "себе" тривають. Для когось вони - відкриття гармонії звуків у музичній школі, для іншого - сила, спритність і вправність у спортивній секції. А комусь до душі різнобарв‘я кольорів та відтінків, відтворення образів пензлем.
Вражає високий рівень досягнешь та різноманіття захоплень талановитих учнів нашої школи.

Покидайло Маргарита учениця 8-Б класу брала участь в численних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях, концертах різних рівнів.
Є лауреатом таких міжнародних і всеукраїнських конкурсів:
- Пам'яті В. Горовиця (Дебют, С) - друга премія,
- ім. Ігнація Падеревського (Вінниця) - Гран-Прі та спеціальний приз,
- Інструментальний конкурс Євгена Станковича - 1 премії в номінаціях «фортепіано соло» і «соліст з оркестром»,
- конкурс ім. В. Косенка - 1 премія,
- Каштановий рояль» - 1 премії в номінаціях «соліст з оркестром», «фортепіано соло» і «спеціальний приз»,
- «Шопенівська весна» (Луцьк) - 1 премія і спеціальний приз,
- «Акорди Хортиці» (Запоріжжя) - 2 і 3 премії в номінаціях «соліст з оркестром» і «фортепіано соло»,
- «Духовні джерела" - 1 премія,
- «Platinum Orfey» - 1 премія.
- конкурс ім. В. Пухальського - 2 премія і спеціальний приз,
- конкурс Олени Вериківської - 1 премія,
- Учасник міждунароного фестивалю класичної музики в Амстердамі «Klassic in Amslelveld» (Нідерланди, Амстердам),
- учасник філармонійних концертів Київської Дитячої Філармонії,
- володар творчої стипендії Київського міського голови для обдарованих дітей (2019, 2020 рр),
- активний учасник майстер-класів Ю. Кота (в рамках конкурсу ім. В. Косенко) та Марека Шлезера (в рамках конкурсу ім. Ігнація Падеревського, Вінниця).

Кононенко Володимир 8А

У складі футбольної команди ДЮСШ-15 (2007 р.н.) багаторазовий переможець та призер київських українських та міжнародних (Польща, Грузія, Словакія, Нідерланди) турнірів. Володар індивідуальних нагород:
1) Кращий нападник, Відкритий турнір з футболу "Іллічівська весна-15" (Іллічівськ, 27 березня 2015)
2) Кращий бобардир, ХІХ футбольний турнір на кубок ФК "Адреналін" (Луцьк - 2016)
3) Кращий нападник, Всеукраїнський турнір з футболу "Кубок пам'яті Георгія Наврозіді" (Київ - 2017)
4) Кращий нападник, Всеукраїнський турнір з футболу "Кубок пам'яті Георгія Наврозіді" (Київ - 2018)
5) Кращий нападник, "UTMOST CUP" (Вінниця, 23-27 серпня 2020)